Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszataszító, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszataszító, ha egy nőnek tetoválása van?

Figyelt kérdés
A párom nagyon útálja a tetkómat, ami a derekamon van. Azt mondja, hogy egyáltalán nem nőies és, hogy a szép bőrt miért kell így elcsúfítani? De én szeretem, most lelkiismeret furdalást kellene éreznem emiatt? Vagy szar nő vagyok?
2008. júl. 10. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez attól függ hol van a tetkó és mit ábrázol. Mondjuk a barátnőmön én szeretnék tetkót látni.
2008. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is úgy vagyok vele, mint a párod. Számomra is eléggé visszataszító a tetoválás egy lányon.

De persze van egy csomó srác, aki erre gerjed.

Nem kell emiatt rosszul érezned magad, szimplán csak olyannal kéne összejöjj, akinek ez tetszik.


Sokan idegenkednek a netes társkeresőktől, pedig ott pont az a pláne, hogy ott már előre lehet tudni az adatlapokról, hogy valakinek van-e tetkója és akkor csak olyan párok jönnek össze, akiknek hasonló a hozzáállásuk, és ilyen problémák akkor nem merülnek fel egy kapcsolatban.

2008. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem minden férfi ismerősöm szexinek és szépnek látja a tetoválásaimat. Vacakul érezném magam, ha a páromnak nem tetszene. :( Hozzáteszem, nem vagyok már tini. Pontosan tudtam mit csinálok és nagyon tudatosan választottam a mintát és a helyet is. :)

Ha új párom lenne, biztosan nem tudnék olyannal élni aki nem szereti. Mivel akkor úgy érzem, engem utasít el vagy a lényemnek egy számomra fontos darabját.

2008. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a párodnak,amugy izlések és pofonok,ha neked tetszik és szereted akkot nincs amiért lelekiismeret furdalásod legyen,ha viszont a párodnak nem tetszik akkr lehet hogy ez neked is rosszul esik...
2008. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Már akkor csináltattam, amikor együtt voltunk. Csak titokban, mert tudtam, hogy amúgy nem engedné meg, nekem meg nagy álmom volt, hogy legyen.

Jól meggondoltam már akkor, hogy mit csinálok és azóta se bántam meg és szeretem, hogy ott van.

Azért ez miatt nem fogunk szakítani. :)

Köszi a válaszokat!

2008. júl. 10. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha jól meg van csinálva, egyáltalán nem gáz. És ettől abszolút nem vagy szar nő...mindent amit teszel az életben csakis magadért tegyél, ugyse lehet az egész világnak megfelelni.
2008. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2008. júl. 10. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolj bele egy kicsit az ő helyzetébe is: A párja suttyomban elmegy és varratja magát, amikor pedig pontosan tudja, hogy neki nem tetszik. Ezt hogyan lehetne másként fogadni? Teljesen függetlenül attól, hogy maga a rajz szép vagy nem.

Nem tudtátok volna megbeszélni ezt a dolgot?

2008. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

hát egyrészről te nagyon szerettél volna valamit és megcsináltattad magadnak, holott tudtad a párodnak nem fog tetszeni. Másrészről van ő, aki tudta, hogy mit szeretttél volna, de neki nem tetszett.


nagyjából ez a kibékíthetetlen ellentét alapesete. Mindkét részre el lehet mondani, hogy az amire a másik vágyik, vagy a másik szeretné, arra ő nem vevő. Mindkét oldalra el lehet mondani, hogy ha igazán szereted, akkor azt csinálod, amit ő szeretne és azt is el lehet mondani, hogy ha igazán szeretne, akkor azt csinálná, amit te szeretnél.

Mondjuk most az a helyzet, hogy te megcsináltad és levenni nem igazán lehet, ő meg utálja.

Két lehetőség van. Vagy megszereti, de legalább elfogadja, vagy rámegy a kapcsolatotok. Ez utóbbi esetén leginkább magadat okolhatod, mert te vitted kenyértörésre a dolgot.


Nem vagy xar nő, csak nem biztos, hogy jó pár mellett vagy.


Lelkiismeret furdalást majd akkor kell esetleg érezned, ha rámegy erre a kapcsolatotok és a kérdésre, hogy megérte-e, volt-e ez ennyire fontos, nem egyértelmű igen a válasz.

2008. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem piercingem volt,a köldökömben.A barátom nem volt oda érte,sőt mikor pókot raktam bele akkor utálta,mindig mondogatta h vegyem ki a pókot és inkább a követ rakjam vissza.Aztán szerencséje volt kivettem mert begyulladt,és benőtt a luk.Nem vágyom újra.
2008. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!