Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Most én vagyok, aki a rossz, vagy csak ennyire vonzom az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Nos már nem vagyok tini. Sajnos az előző barátnőm folyton féltékenykedett rám, mindig ellenőrzött, bizalmatlan volt velem. Soha nem adtam rá okot, hogy ezt tegye, de ilyen volt. Én védekezésképpen elkezdtem hazudni neki, hogy könnyebb legyen. Sajnos ez odáig fajult, hogy sportot űztem belőle. Szakítottunk, azt hittem minden megváltozik, de nem. Most is van valaki, aki folyton ellenőrizni akar. Vele is ugyanezt csinálom, magyarán minden ilyennemű kérdésére hazudok, pedig nem is járunk!!! Viszont van más is, aki tök egyenes velem, vele én is normális vagyok teljesen.
2009. nov. 18. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak eszembe jutott egy idézet "Ha tiltva nevelsz hazudni tanítasz" - amúgy nekem is volt olyan barátnőm akinek folyton hazudnom kellett és idővel már a lényegtelen dolgokban is hazudoztam mert könnyebb volt,ez tré de muszáj volt.Amúgy egyenes ember vagyok de ezt hozta ki belőlem.Nem tudom miért kell túlzásba vinni dolgokat.Aztán mikor a bili kiborult csak lesett és nem tudta miért csináltam ezt..."Talán mert elviselhetetlen vagy aranyom azért"-volt a válaszom.Volt is nagy sírásrívás meg "most aztán húde megváltozom"-persze ez nem így lett...
2009. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó hallani, hogy nem vagyok egyedül ezzel!!
2009. nov. 18. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tök megértő voltam, sose féltékenykedtem, sosem ellenőrizgettem, soha nem néztem bele a telefonjába sem, ha késett 20 percet, nem veszekedtem, ha mégsem volt kedve egy programhoz megértettem, mindent megbeszéltem vele, és megkértem, hogy ha bármi gond van akkor mondja meg. Egyszer csak megjelent az előző barátnő, aki a fent felsoroltaknak maximálisan az ellenkezőjét cselekszi, és mégis őt választotta. Ennyit a megértésről. 28/L
2009. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18:12 - a te eseted sajnálatos.Amúgy a megértéssel én is faragtam rá,a volt barátnőm elment nélkülem valami csajos programra és utólag kiderült az egyetlen nő ő volt ezen a "csajos programon" - ja meg volt ott még egy fiú rajta kívül.Ennyit a bizalomról...Azóta jól megvannak...
2009. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!