Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem érint (remélem), de eszembe jutot és szerintem érdekes kérdés. Ha a párotok valahol önhibáján kívül összeszedne egy fertőző betegséget, ami gyógyítható ugyan, de hosszabb idő, 1-2 hónap (pl TBC vagy bármi hasonló), mit tennétek? Szakítanátok vagy ez függ attól is mióta vagytok együtt? Mert amíg nem gyógyul meg, hogy ne kapd el, nem nagyon ajánlott szorosabb kapcsolat. A másik meg ha esetleg tudta nélkül már megfertőzött téged is, haragudnál rá?
2009. nov. 18. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár milyen hosszú kapcsolatunk van, akkor sem hagynám ott ilyen miatt.

Azért ennyire tisztelem azt az embert, akit páromnak választok.

Ha megfertőzne se haragudnék, hiszen nem tehet róla.

Viszont, ha tudná, és nem szólna, nah azért kivágnám.

2009. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ápolnám amíg meg nem gyógyul=)
2009. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi értelme lenne a kapcsolatnak, ha már ilyenért kirúgnám? pont arról szól egy kapcsolat, hogy jóban-rosszban...
2009. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés jó, de úgy is fel lehet tenni, hogy aki fertőzött, milyen jogon várja el, hogy annyira szoros kapcsolatban legyél vele, amelyben már szinte biztos hogy átadja a fertőzést. Más a gondoskodás, az hogy ételről, gyógyszerről gondoskodunk, elvisszük orvoshoz, tartjuk benne a lelket, és más mondjuk a csók, szex, egy pohárból ivás, amivel el lehet kapni. A gondoskodás kötelesség párkacsolat esetén, az intim együttlét ilyen esetben viszont esztelen hülyeség. De a helyzet az, hogy a beteg félnek oda kéne figyelnie hogy ne fertőzze meg a másikat.


Aki azt mondja, hogy nem számít hogy megfertőz, mert annyira szeretem és úgyse bírnám ki, majd ha olyan beteg lesz hogy haldoklik, mert neki esetleg súlyosabb tünetei lesznek, majd meggondolja mikor mond ilyen baromságot legközelebb.

2009. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
soha soha soha nem hagynék el ilyenért senkit, az se érdekelne ha h1n1 es, nincs az a betegség amiért távol tartanám magam attól akit szeretek. fordított irányba biztos szólnék róla ha én vagyok beteg, és talán mondanám is hogy inkább ne találkozzunk, viszont rosszul esne ha aztmondaná hogy jó akkor ne találkozzunk...
2009. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!