Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok egy ilyen helyzetben? Jogasan érzem, hogy ismét megaláznak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, de röviden:

17 évesen összejöttem az első "nagy szerelmemmel", aki két és fél év után megcsalt a gyerekkori "legjobb" barátnőmmel.Írtó nehezen tettem túl magam rajta, mert Ők ketten voltak akkoriban a legfontosabbak nekem és pont a szülinapomon a saját szobámba, az én ágyamon csináltak.Soha senki nem alázott meg ennyire, mint Ők.

Akkor nem jöttek össze, de most együtt vannak több, mint egy éve.Három év után én is megbocsájtottam amit tettek, de tény, hogy most is fáj.Nem vagyok velük hűűdejóba, de azért beszélünk és néha összefutok a csajjal.

Tegnapelőtt felhívott a srác, hogy találkozni szeretne velem.Ma találkoztunk is és megkért, hogy segítsek neki megrendezni az eljegyzésüket, mert nagyon szereti és azt akarja, hogy tökéletes legyen a lánynak és mivel én ismerem a legjobban, rám van "szüksége" ebben.

Kezdjük ott, hogy az elmúlt 3 évben nem is találkoztam nagyon velük. Kiakadtam enyhén szólva..igaz, hogy már nem szeretem Őt, de fáj ami történt, tudja nagyon jól és pont engem kér meg???


2013. nov. 15. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne vállald el!
2013. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan érzed, ne segíts egy ilyen patkánynak semmiben...
2013. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természtesen nemet mondtam.Viszont egy másik ismerősöm úgy gondolja, hogy ha már megbocsájtottam akkor le kellene a dolgot és segíthetnék.

Szerintem ez megint csak arról szólt, hogy megalázzon..

2013. nov. 15. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább a te verziód a helytálló. Az ismerősöd meg hülye.


(vagy már ketten vagyunk hülyék...)

2013. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendezd meg nekik de szopasd be istenesen a gennyeket :D
2013. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott egy pillanatig.De nem vagyok bosszúálló, pedig örülnék ha jól pórul járnának az az igazság.
2013. nov. 15. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!