Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tehetném egy picit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném egy picit féltékennyé a fiúmat?

Figyelt kérdés

Tudom, h csúnya dolog stb.

De légyszíves segítsetek, kiváncsi lennék a reakciójára...

Szeretném látni, hogy nála ez hogyan nyilvánulna meg...

Egy suliba járunk.


2009. nov. 18. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
És ha szakítás lesz a vége?
2009. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
nemcsúnya dolog. Mert ha nagyon elkényelmesedik akkor már nem lep meg semmivel. Nem vesz ajándékot névnapodra se meg ilyenek. Szóval tedd csak féltékennyé.
2009. nov. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltünő dolgokra gondoltam, csak valamire ami mégis természetesen hat... de látnám rajta, hogy féltékeny lesz tőle.
2009. nov. 18. 00:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan???
2009. nov. 18. 00:06
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert a csajok nem kényelmesednek el mi ? Miért csak tőlünk várják el hogy egyfolytában ajándékozzunk amíg a gatyánk rá nem megy ?
2009. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

lehet h te fogsz szakítani.....az után h jól felpofozott,

láttam már ilyet szal szerintem találj ki valami mást....

2009. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tippet is adna valaki???
2009. nov. 18. 00:10
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Az emberi lélek nem kísérlet tárgya. Ne kísérletezz a pasidon - sose tudhatod előre, hogy milyen efféle tesztelés vagy játék milyen sérülést okoz a másiknak. Ha lenne benned némi empátia, eszedbe se jutna ilyesmi.


Összegezve: szerintem inkább babázz még egy kicsit.

2009. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele!

mondd neki, hogy úgy érzed, kicsit lapos a kapcsolat, kérd meg, dobjátok fel valahogy.

de ne az legyen h te követelőzöl h mert így meg úgy nem figyelsz rám, stb...

olyan megoldásokat javasolj, amiben mindkettőtöknek oda kell tenni magatokat. pl beszéljétek meg h te főzöl neki vacsorát, másnap elmentek a kedvenc filmedre.

vagy teperd le, közöld vele, hogy most te hordod a nadrágot, és kényeztesd őt, de ő ne érjen hozzád. legközelebb mondd neki, hogy most ő jön.

sok sikert.

2009. nov. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Találkozunk,jól megduglak,es eggyutt elmondjuk neki,hogy dugtunk egyet.Utána hogy ne haragudjon,a dugásunkat neki adjuk ajándekba.XD:)))))))))))
2009. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!