Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek egy kapcsolattól, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek egy kapcsolattól, ez normális?

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok és úgy érzem,hogy nem vagyok kész még egy párkapcsolatra. Mindenhol azt látom,hogy a szerelem rossz,mindenki csak idegeskedik,aggódik mi van a párjával stb. Nem akarom,hogy az első barátommal csak pár hónapig járjunk,félek,hogy hamar "kiszeretek" belőle,vagy ő belőlem vagy akár megcsalna. Szeretném,ha a kapcsolatom több évig tartana,de erre nincs biztosíték,semmire sincs biztosíték és ezért félek. Nem akarom,hogy később rossz legyen...

Ennek ellenére szeretnék barátot vagy valakit aki szeret és akivel együtt lehetek. Normális,hogy így gondolom?


2013. nov. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

A szerelem egy kitűnő marketingtermék. Amúgy sokkal szabadabb vagy egyedül.

36 F

2013. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom. Nincs "semmi" problémám,hogy nincs senkim és a tanulásra tudok minden erőmmel koncentrálni,de néha meg úgy érzem,hogy akarok valakit.
2013. nov. 13. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális, hogy így gondolod, csak tudod, a szerelem egy olyan dolog, hogy rendkívül ritka, hogy valaki elsőre ráleljen az "igazira".

De ettől még egy nagyon szép érzés, és attól, hogy a csalódás veszélye bizony megvan, még nem kell eleve lemondani róla.

2013. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

érthető, hogy így gondolod! De tudod kedves kérdező ettől szép az élet :)

Egyszer fent, egyszer lent..

2013. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megéri az a sok szenvedés (ezt látom én a kapcsolatoknál) egy kis szerelemért?
2013. nov. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!