Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha azért tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha azért tartok egy komolyabb kapcsolattól, mert sanszos hogy 1,5 év múlva párszáz kilométerrel odébb fogok egyetemre járni?

Figyelt kérdés
És ha arról van szó, hogy egy komolyabbnak tűnő, vagy egy lazábbnak kinéző kapcsolat közül válasszak, nagyon nehéz a döntés, pedig amúgy a komoly híve vagyok.17/F
2011. máj. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pár év mulva 1500kmerrel odébb leszek, és most csúszott be egy párkapcsolat. Én is tartottam tőle, de nem fog gondot okozni. Max együtt jövünk ki.
2011. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha az együtt nem lehetséges, csak ha pl két év múlva utánad jön például(ideköti a családja meg az iskola)?
2011. máj. 8. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az a pár száz? Normális, de nem kell. Lehet, hogy ha egykorút keresel akkor ő is oda fog menni. Vagy keress valami köztes célpontot ha már ennyire tudod előre, hogy hová szeretnél menni és akkor később sem lesz annyira vészes.
2011. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is így voltunk a mostani barátommal, csak ott én voltam az, aki tartott a kapcsolattól,mégis mostmár több,mint egy éve együtt vagyunk. Amikor összejöttünk ő 12.-es volt és biztos volt benne, hogy legalább 300 km-rel odébb lesz, mégis belementünk. Azóta úgymond távkapcsban vagyunk, nem mondom, hogy könnyű, de legtöbbször hetente-kéthetente hazajön, most nemsokára én is megyek majd hozzá :)

Visszatérve a kérdésedre, szerintem nem normális, hogy tartassz a komoly kapcsolattól(főleg, hogy azt mondtad, a komolyabbakat kedveled), ha olyan vkivel jössz össze, akiért majd megéri távkapcsban lenni akkor találtok majd megoldást hogy lássátok egymást, ha meg "nem ér majd annyit" a lány, akkor úgyis szétmentek idővel.


L/17

2011. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!