Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a párod?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Mennyi idő után, mi lett a kapcsolat sorsa? Kiderült? Folytattátok, vagy szétmentetek?
2009. nov. 16. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Tudom gusztustalan dolog, de eddig mindegyiket megcsaltam.

Valami mindegyik kapcsolatból hiányzott.

2009. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Az első hónap után megcsaltam a párom, igaz, csak csók volt, de meg kellett tennem. Valami hiányzott az addigi barátomtól. Utána még együtt voltunk pár hétig, de nem bírtam sokáig, és így kidobtam.
2009. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
82%
17:49-nek én is igy voltam nagyon nagyon sokáig volt akiről azt hittem az igazi de őt is megcsaltam.Évekkel később amikro megismertem a párom eszembe se jutott megcsalni.Te is igy leszel.
2009. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

17:58 a megcsalós csajszi vagyok.

Tudom!

2009. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
nem,még soha senkit... de szerető már voltam és ennek köszönhetem a szerelmemet(engem választott :) )
2009. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2009. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
65%
Én csaltam már meg. De utánna nagyon nagy lelkiismerfurdalásom volt, elmodntam neki és megbocsájtott. Többet nem akarok ilyet tenni, de azthiszem jó tanulság votl, hogy megértsem menyni is szeretem, nagyon féltem akkor h elveszítem. De nemtudom h velem van e csak a baj, de engem vonz az "ismeretlen" , mármint olyan jó érzés amikor tudod hogy nemszabad és mégis emgteszed, és akkor annak az egésznek van egy olyan forró hangulata. Emlékeszem ,soha nem váltottam még olyan forró csókot senkivel mint amikor megcsaltam azzal a másik sráccal. Amugy akkor 3hónapja voltunk együtt, most 7hónaposak vagyunk.
2009. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

Már volt, hogy megcsaltam a barátom. Azonnal elmondtam neki nem bírta a lelkiismeretem. Ez akkor volt amikor kb. 3 hónapja jártunk... Azóta már +2 éve együtt vagyunk. Igaz, miután megtudta mondta hogy döntsem el, hogy mit akarok (vele maradni vagy elhagyni). Úgy választottam, hogy vele maradok, mert nagyon szerettem őt.


17/L

2009. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%
(20:12-es vagyok) igaz, hogy csak egy szájra puszi volt, szal semmi nagyobb dolog
2009. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem is egyszer csaltak meg engem.de en meg egyszerse egyetse:)^^
2009. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!