Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek a levelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek a levelek csak ártatlan barátkozás? ( tudom hogy nem de azzal próbál megnyugtatni hogy Ő csak barátkozna.

Figyelt kérdés

Olvastam az adatlapodon hogy csak nemrég vagy szegeden és nem nagyon ismersz senkit .Én szívesen ismerkednék ha neked ez így nem tolakodó. Amúgy csak boklásztam iwiwen amikor olvastam az adatlapodat,és megjegyzem nagyon szép lány vagy ) na szia

ha megakarsz ismerniaz adatlapomon kívül is ÍRJ!!! szia



Hogy vagy,hogy telik az őszi szünet,persze már ha van és hogy telnek napjaid?? Mit csinálsz szabadidődben?? Látom szereted az őzeket,unokatesóméknak van egy ha érdekel megmutatom !!!

Szeretnélek megismerni,de egy ilyen szép lányt ki ne akarna,akinek ilyen szép a szeme és a tekintete,a többiről nem is beszélve................

Na megyek is ,jó légy és ha szeretnél megismerni csak írj!!!!!!!!

------------------------------------


2009. nov. 16. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Kamu. Naná, hogy meg akar dönteni.
2009. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vagy tényleg meg akar dönteni

vagy szimplán normális, és nem kérdezi meg 2 email után h jártok-e, mert előbb célszerű megismerni az illetőt, h még időben kiderüljön, ha vmi nem ok.

2009. nov. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!