Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kezdenétek olyan sráccal aki nem megy el szex közben?

Figyelt kérdés

Tehát nem ejakulál nem élvez el ( a sz*r poénok elkerülése érdekében).

Egyébként egy nagyon jófej intelligens és nagyon helyes srácról van szó. Viszont lelki okok miatt nem megy el se orál, se rendes szex közben (amiben egyébként a legjobb akivel valaha dolgom volt és nem csak a hosszúság miatt).

Szegény éppen kilábalni próbál valami depressziós szorongásos dologból, nem mesél róla sokat. Egyébként nem látszik rajta, hogy rosszul van csak nagyon ritkán. Viszont állítása szerint sokat segít neki ,hogy velem van.

Egyébként nem vagyunk "együtt" csak barátok de már lefeküdtünk mert tetszünk egymásnak és egyenlőre ennyibe maradtunk.



2013. nov. 5. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ajj viszont kihagytam a lényeget... Szóval ,hogy nagyon zavar, hogy ő nem megy el viszont egyszer már majdnem sikerült. De erről nem akar beszélni meg inkább eljátszaná ,hogy elmegy de szerintem ha erőltetnénk pont hogy csak azt érnénk el vele ,hogy méginkább képtelen lenne rá. (ez nem lett túl értelmes bocsi)
2013. nov. 5. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ez lenne a kizáró ok. viszont ha ilyen szinten sérült lelkileg, akkor lehet, hogy inkább barátként próbálnék meg segíteni neki, nem mint a párja (nem az ejakulációban..)
2013. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mért ne kezdene ezért bárki is egy sráccal?

Lelki problémái vannak, amiket még nem sikerült leküzdenie, szóval nem meglepő, hogy nem tud elélvezni mostanában.


Szerintem első sorban koncentráljon most a problémái megoldására, te pedig támogasd, amiben csak tudod. Amikor szexeltek, akkor pedig ne az legyen a cél, hogy elmenjen, hanem csak szimplán legyen kellemes az együttlét neki is. Ha túlságosan arra helyezed te is a hangsúlyt, hogy márpedig el kéne mennie, annál inkább nem fog tudni. Ha nem megy el, nem kell felhívni rá a figyelmet, és előbb-utóbb meg fog történni az is, egy spontán pillanatban, amikor stabilabb már a lelki világa.

2013. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy meg működik neki, akkor miért ne? ( meg legalább nem megy el egy perc alatt) Ráadásul ha ez tényleg csak valami lelki ok, akkor el is múlhat.

Viszont ha ennyire érzékeny, akkor csak legyél óvatos ezzel a "barátság extrákkal" dologgal, nehogy összetörd a szivét...

2013. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igyekszem odafigyelni rá :)
2013. nov. 5. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam egy ilyen pasival egyszer, lelki okok, meg hogy érzékeny, meg jót tesz neki ha vele vagyok. Meg a nem akar róla beszélni dolgok.....


Hát úgy voltam, hogy kedvesebb, és megértőbb voltam vele, mint amúgy lennék egy pasival, mert ugye lelki problémái vannak. Szegény...

A vége az lett, h lelépett SZÓ NÉLKÜL egy másik csajjal. Igazából addigra már nagyon kezdett is elegem lenni belőle, úgyhogy nem érzelmileg hatott meg a dolog, hanem néztem nagyot, hogy létezik ilyen.

Ha rákérdezek, azt mondja, hogy elfoglalt, és nem akar róla beszélni..


Úgyhogy én már lelki sérült pasival nem kezdek. Előbb gyógyuljon ki a depressziójából, vagy akármi is van, aztán keressen párt a pasi.

2013. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy ,hogy tényleg rosszul van vagy csak "depis" mert elhagyta a barátnője...
2013. nov. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!