Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe szebb, mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe szebb, mint én?

Figyelt kérdés

A párom volt barátnője olyan, akár egy porcelánbaba. Tudom, ez nem kéne, hogy érdekeljen, de nem is irigységből, csak rendesen meglepődtem, hogy húha gyönyörű lány.


Mással is volt már ilyen?


2013. nov. 5. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, velem is volt ilyen. A barátom exe szebb is, vékonyabb is, csinosabb is, mint én. És tudod mit? A barátom vele kb 3 hónapot járt, velem meg 3 éve van együtt, össze is költöztünk és mellettem komolyan tervezi a jövőjét.


Valószínűleg azért, mert bár az ex csaj sokkal szebb volt nálam, de én legalább nem csaltam meg a pasimat (még 3 év alatt sem, nemhogy 3 hónap alatt), és azért vagyok a barátommal, mert szeretem, nem pedig "mert miért ne?" alapon, pláne nem csináltattam fel magam mással, míg az exe mindezt megtette, és még sorolhatnám...

Szóval kit érdekel, hogy egy csaj milyen szép vagy csinos kívülről, ha belül csúnya a lelke?

2013. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 pacsiiiiii :D
2013. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!