Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek is annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek is annyira vonzó egy srác "érintetlensége" mint nekünk fiúknak egy lány?

Figyelt kérdés

Érintetlenség alatt nem 14 éves szűz kisfiút értek :D Hanem... szóval ahogy nekünk tetszik ,hogy egy csajon még nem mentek végig 20-an úgy nektek is ha egy fiú még nem dugott meg 20 lányt?

Ha tegyük fel (már ha elhiszitek) ,hogy egy nagyon jóképű , intelligens , normális magabiztos fiú aki nem kúr akárkivel ( mint a férfiak 99%-a) közeledne hozzátok ,az vonzóbb lenne számotokra az átlagnál? Kifejezetten ez a tény, hogy ha nem is te leszel neki az első de még nem volt sok lánnyal előttetek?


2013. nov. 5. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én kifejezetten örülök, ha egy fiú már nem szűz, mert még nem volt dolgom szűz pasival és nem is szeretnék, mert nincs türelmem minden apróságra megtanítani, de azt sem szeretem, ha egy fiú átment már 5 lányon. Szerintem olyan 2 max 3 lány belefér.
2013. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Értem a kérdést, idősebb vagyok 32/L. Szerintem a pasiknál az a vonzó, ha szexuálisan tapasztalt, és a lány rá tudja magát bízni, fontos, hogy értse a dolgát! De most csak a szexről dumálunk és egy kapcsolatban nem csak ez számít.
2013. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szamomra egyaltalan nem vonzo. :)
2013. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem mondom, hogy az lenne a vonzó, hogy körbement a fél városon, de egy férfinál nekem hátrány, ha azt se tudja mi hol van rajtam.
2013. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kéne hogy az legyen egy ember mércéje, hogy kivel hogyan hányszor dugott előtte. Aki ez alapján választ párt, az egy cégéres balfa.sz.
2013. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem vonzó. Szűz fiúval pl biztos nem kezdenék. De ehhez hozzá tartozik, hogy nem 17-18 éves vagyok, hanem már huszonx. Az ilyen életkorú férfinál már előny az, ha van tapasztalta, tudja használni a testét... Ehhez nem kell, hogy végigmenjen a fél városon, de kell, hogy legyenek előttem is kapcsolatai.

Tizenévesen biztos más, bár mondjuk nem bánom, hogy a szüzességemet pl nem egy hasonlóan szűz fiúval vesztettem el. De összességében nem mondanám, hogy vonzóbb lenne egy tapasztalatlan srác.

2013. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem inkább vonz, mint taszít az ilyesmi. Velem csiszolgathatná a technikáját tökéletesre :) Kihívásként fognám fel.

Persze én sem azért vagyok lepedőakrobata (ha az vagyok egyáltalán), mert átment rajtam a fél világ, hanem 6 évig voltam hosszú kapcsolatban.

23/L

2013. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem.

És őszintén megmondom a fiúk nevetséges szűzfétisét sem értem.

2013. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Végigolvasva a reakciókat. Két dolog:

-megtalálja mindenki a lyukat szerintem

-valahol el kell kezdeni...

Úgyhogy aki itt nagy lepedőakrobata, és lenézi a másikat, az akár be is kaphatja.. ;) Ti is elkezdtétek valahol.. rib4ncok.. tisztelet a kivételnek.

2013. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vonzó.
2013. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!