Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen alaptalanul féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen alaptalanul féltékeny a barátom! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Több mint 13 éve jégtáncolok. Beosztottak mellém párnak egy új fiút, 22 éves, és hát nem lehet azt mondani rá,hogy csúnya. Mondjuk ennek már 5 hónapja, de a barátom nem tudja feldolgozni, hogy ő az "új" párom. Amikor együtt vagyunk mindig felhozza, meg jogtalanul vádol olyan dolgokkal, hogy biztos megcsalom vele meg hasonlók. Múltkor volt egy háziverseny,ahol elég előkelő helyen sikerült végeznünk,és zárt körben , csak a csapat csinált egy kisebb bulit, ahova a barátom(akivel már több mint 2,5 éve együtt vagyok) nem jöhetett el. Amikor hazaértem,ő folyamatosan bunkózott velem, pedig nagyon jól tudja, hogy szeretem, és soha nem csalnám meg. Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire féltékeny, és leszálljon a páromról?
2009. nov. 15. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
HA ennyire betegesen féltékeny, akkor csak két lehetöség van: vagy megszokos és letörüd, vagy otthagyod. Az elsö esetben viszont készülj fel arra, hogy ez egyre rosszabb lesz, és az egész kapcsolatotok erröl fog szólni. Én ultimátumot adnek neki, hogy vagy változtat a mgatartásán, vagy vége.
2009. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg légy megértő, csak szeret és nem akar elveszíteni, adtál már valaha okot arra ,hogy féltékeny legyen? Ha nem akkor kérdezd meg ezt tőle és mond neki, hogy ezen gondolkodjon el, ha igen akkor megérdemled.
2009. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
neki ilyen a természete sajnos,ezen nagyon nehéz változtatni! persze attól függetlenül nem kell neki eltűrnöd, beszélgess vele erről,mondd el, hogy erre fog rámenni a kapcsolatotok, stb... az is lehet egy megoldás, ha a két srác megismeri egymást! mert így,hogy csak egy jóképű idegent lát, soha az életben nem fogod megváltoztatni azt,amit hisz...
2009. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soha nem adtam neki okot,hogy féltékeny legyen.

Hát,én már próbáltam a 2 srácot összeengedni,de csak nagy vita,és majdnem verekedés lett a vége!:S

Nem tudom mit csinálhatnék vele, nem fogom miatta feladni az életemet,bármennyire is odáig vagyok érte!

2009. nov. 15. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg szépen csendesen hogy sohasem csalnád meg és hogy bízzon benned, bár jogos lehet hpgy te is ezt csinálnád az ő helyébe, de amúgy is alap ösztön a féltékenység. és ha állandóan ezt hajtogatja akkor nem bízik benned.
2009. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ő azt tudja nagyon jól...de amúgy nagyon sokat mondom neki,lehet hogy szereti hallani:D

De áá kikészít...mostanában folyamatosan elkísér a szárazedésekre is, és ottmarad végig!

Ez is azért nagyon zavaró tud lenni nekem, mert nem tudok arra koncentrálni amit csinálok. Nem tudom mit csinálhatnék vele...Kikészít, de szeretem:D

2009. nov. 15. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimátumot! Mondd meg neki, hogy ha nem változtat a viselkedésén akkor elhagyod... Ha igazán fontos lennél neki, akkor nem keserítené meg az életedet! Vagy pedig kezd el te is ezt, legyél féltékeny minden egyes nő ismerősére, menj az agyára vele, és a végén mondd meg neki, hogy na látod,ezt műveled velem te is... Azt mondják jó,ha mutatsz neki egy tükröt arról,amit művel...
2009. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!