Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alaptalanul vagyok féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalanul vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

alapjáraton féltékeny tipus vagyok, ha okot adnak rá, skorpio is vagyok...:S

a barátomra eddig nem voltam az, nagyon szeretem és szerintem ö is engem, 1honapja járunk pont..de ezt a járást megelözte kb több honapos füzés,mert nem mentem bele meg visszautasitottam h nem akarok töle semmit, de végül de:)szoval sok idöt töltöttem vele ugy, hogy csak beszélgettünk sokat és nem volt semmi csok se ölelés..

nos, a minap láttam h 1ik közösségi oldalon 1 taknyos 15éves csaj aki modelkedik kitöltöt vele kapcoslaban 1 tesztet,rá kerestem a lányra és a képei között volt 1 firss kép amin le vannak fényképezve,kép alapján a csaj "nyomult"a kép érdekében. ok ezen nem akadtam ki hát csak 1 kép DE: most néztem h 1 hete folytattak egy szocsatát tele csipkelödésekkel pl irta a barátom hogy mostmár maradjon csöndbe a csaj meg irta de te mondtad h nyissam ki a pici számat. meg ilyenek és ezen most nagyon kiakadtam:S rosszul esett h nyilvánosan flörtöl vele a csaj.

ami miatt félek: a barátom nem ide valosi ahova én, ide jár sulira, viszont ahol lakik ott lakik ez a lány is..

Ma találkozok barátommal felhozzam neki, hogy nekemez rosszul esik?!:S v hagyam..csak akk én örlödök magamban.

tanácsot tudtok adni?


2011. márc. 3. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valami zavar téged, ne fojtsd, el hanem beszéljétek meg. Kérdezd meg nyugodtan, hogy mi az ábra ezzel kapcsolatban. Ne lépj fel közben támadólag, ne érezze, hogy ki akarod sajátítani, ne kerülj a kibírhatatlan féltékeny, folyton "nyomozgatós" barátnő szerepébe mert azzal mindent elronthatsz. Fogadd el majd a válaszát, érezze a bizalmadat.
2011. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

bármit válaszol elfogadom, csak legyen öszinte ennyit kérek:) és erösitsen meg h alaptalanul vagyok az.

nagyon szeretem de csak magamnak akarom,ha másfele kacsintgat akkor elfogadom de ne alázzon meg csak ennyit kérek

2011. márc. 3. 12:38
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Megértem hogy féltékeny vagy,én is skorpió vagyok,és nagyon féltékeny típus:)

Szerintem először is mond meg a barátodnak,hogy ez téged zavar,amiket csinál,és hogy neked nagyon rosszul esik,mert te sem csinálsz ilyen dolgokat.Hogyha szeret téged,akkor hagyni fogja ezt a másik lányt,mert amiket írtál,vagyis ők irkálnak egymásnak eléggé flörtölősnek tűnik.Ha nem hagyja abba,akkor te is csinálj vele v.mi olyat/pl.:irogassatok valakivel/,ami tudod hogy rosszul esne neki,akkor biztos észre fogja venni magát.De egyébként az is benn van a pakliban,hogy magának akar bizonyítani,hogy ő milyen jó pali,és hogy mennyien buknak rá,lehet hogy csak az egoját növeli,mert ilyenek is vannak:)Vagy csak egyszerűen nem akar bunkó lenni a csajjal,és nem akarja lerázni,de nem akar tőle semmit.Szóval sok minden lehet.A legcélszerűbb ha beszélsz vele,vagy a lánynak mond meg,hogy azért jó lenne ha visszavenne magából,és hogy már foglalt a srác:)

Remélem sikerrel jársz:)

2011. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

na tegnap beszéltem vele. Alig mertem megkérdezni, de nagyon édes volt és higadtan beszéltük meg a dolgokat(elözö pasim már ordibált vna)

Rákérdeztem h tetszik e neki. Mondta h szép csaj de neki én kellek, meg most mit képzelek rola h kikezd kislányokkal, mondta h engem szeret és ha nem igy lenne akkor másképpen viselkedne. A lánnyal csak haverok meg ált. aa csaj a pasis ügyeit beszéli meg vele. Rákérdeztem, h a csajnak bejön e természetesen igen volt a válasz.

Mondtam h nekem ez nyilvános flörtölésnek számit és rosszul esik. Mondta h nyugodjak meg ö nem akar töle semmit mert én jelentek neki mindent:)..ennyi volt kicsit morciztam de utána kiengesztelt:)

Köszönöm h irtál utolso:)

2011. márc. 4. 10:33
 5/5 anonim válasza:
Jólvan akkor:)Örülök hogy rendben vagytok:)
2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!