Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ilyen helyzetben a párotok eltíltana egy családtagotoktól?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem olyan volt régen, mintha a testvérem lenne.Teljesen együtt nőttünk fel.. mi voltunk csak összetartók a családban (amugy is fura a családunk). 5 éve nem sikerült az érettségije ezért a szüleivel összeveszett és elzavarták otthonról.Kiment Németországaba dolgozni, mert ott volt lehetősége.A szüleivel nem beszélt túl sűrűn, csak néha felhívta Őket, hogy mi van velük.A szülei egyáltalán nem keresték, még ünnepekor se.Velem sokat beszélt eleinte, voltam is kint nála Frankfurtba de Ő egyszer sem jött haza és egyre ritkábban beszéltünk neten is.

Most egy hónapja felhívott, hogy haza jön.Tudtam, hogy valami gond van a hangjából és amugy se értettem, hogy lassan 5 év után miért jön haza, hisz mindig azt mondta szeret kint lenni. Mikor találkoztunk egy depressziós, magába fordult lány állt előttem.Mikor meglátott sírva megölelt és azt mondta "hülyeséget csináltam, ne haragudj." Hirtelen minden eszembe jutott csak az nem amit ez után mondott.Összejött egy német pasival, minden jó volt aztán a csávó közölte, hogy HIV fertőzött és sajnálja de nem mert szólni neki.Fejlentette és elment orvoshoz ahol kiderült, hogy Ő is fertőzött. Nagyon sajnálom, senki sincs mellette ebbe az átkozott családba mindenki elitéli és szerintük összefeküdt fűvel-fával.A szülei pedig látni se akarják. Tudom, hogy nem olyan lány, persze hibázott Ő is de én akkor is mellette akarok lenni, szerintem ez normális.A baj az, hogy a barátom a családommal ért egyett és kijelentette, hogy nem akarja, hogy találkozzak vele és még egyszer a lakásunkba ne jöjjön.Nem értem, hogy lehetnek ilyenek.Nagyon jól megértjük egymást de nem fogadom el, hogy eltílt tőle.

Lehet kicsit rosszul fogalmaztam és kihagytam sok mindent de a lényeget remélem ki lehet venni belőle.


2013. okt. 31. 11:08
 1/5 anonim válasza:
Én nem haragudnék.És nem tiltanám el.
2013. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor a barátod egy érzéketlen gennyláda. már bocsánat. Ha tényleg így van , és tényleg így érzed állj a lány mellé mert elmondva Ő nem egy rossz ember. Aki meg úgy gondolkodik mint a családod és a barátod az nem ér egy lyukas forintot sem. Teszem hozzá ezt abból szűrőm le amit itt elmondtál. Ha a lány tett róla hogy elforduljon tőle mindenki akkor más a helyzet.
2013. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldd el oda, ahol a part szakad!
2013. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értenék egyet a párommal, és egy ilyen tiltásnak nem engednék.

A párom a párom, nem az uram , parancsolóm...

Ha ennyire nem egyezik az értékrendünk (mert nem tudnám elmagyarázni, és megértetni vele az álláspontomat, vagyis nem akarná megérteni) , akkor elgondolkodnék a kapcsolatunk mikéntjén...


Mert azért ez azért egy fontos ellentét...(nekem fáj a szívem többszörösen az önhibájukon kívül így járt emberekért (nem a drogos egy tű használókra gondolok), mert úgy kezelik őket, mint a leprásokat, és kirekesztik őket, pedig azért annyira nem egyszerű megfertőződni...mármint a mindennapi kapcsoatokban

2013. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az én párom ilyet kérne azonnal elhagynám de még le is köpném előtte. Az ilyen az én szememben nem ember.
2013. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!