Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek hogy volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy volt a legjobb barátnő felkérés / próbálkozás egy fiutól?

Figyelt kérdés

Remélem értehető voltam. De arra lennék kíváncsi , hogy mi volt a " legcukibb " , legérdekesebb vagy épp a legsikeresebb mód , ahogy egy fiu megmonta , hogy szeret és kapcsolatot akar kezdeményezni veled ?

Mit mondot , hol és hogyan ?

Előre is köszi , " Egy próbálkozó hősszerelmes " .



2013. okt. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Na most a kérdés nem nekem szól, mert én srác vagyok, és épp ezért nem is mondanám el, hogy nekem mi a legjobb felkérés.


Csak azért írok, hogy ha már hősszerelmesnek mondod magad, ne csak próbálkozó legyél csözdmeg! :D


Illetve, ha már hősszerelmes vagy, akkor ne itt kérdezősködj, hanem találd ki magad a legjobb módot! :D


Nem sértésből, csak úgy megmondtam! :) :)


Sok szerencsét, üdv..

2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne más megtörtént eseményére hagyatkozz, hanem önállósítsd magad, még ha csetlesz és botlasz is, az akkor is te leszel, és nem mást fogsz majmolni:D


Sokkal többet ér így, mint mást útánozni.

2013. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-eske egy és ugyan azt irtuk:DD
2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oke köszi , csak érdekelne is , hogy mégis a lanyok mit tartanak vmi nagy emléknek amit itt megis osztanának velem !

Hátha tudok belőle valamit leszűrni :)

2013. okt. 30. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Megintcsak azt tudom mondani, hogy ne elégedj meg mások sztorijával.

Ha te kijárod azt az utat, hogy megtapasztalod, hogy milyen egy jó szerelmi vallomás, és azt használod, függetlenül attól, hogy az most működik, vagy nem, az a tiéd, és senki nem veheti el tőled úgymond.

Attól, hogy mondjuk valami nem működik, még lehet jó, és emlékezetes függetlenül attól, hogy amit kipróbálsz az mondjuk egy (teljesen hétköznapi, vagy mondjuk trubadúri, stb. mit tudom én) kedves eszköz.

2013. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor a fiú, akivel összejártam szexelni már egy ideje, egyik reggel úgy keltett, hogy öltözz, menjünk át muterékhoz kávézni. Köpni-nyelni nem tudtam, de hatásos volt :D

Hozzá kell tenni, hogy akkor már én is eléggé odáig voltam érte, és néhány elejtett szó utalt arra, hogy az érzés kölcsönös. Szóval ez csak a végkifejlet volt.

2013. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!