Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy ez egy felkérés egy keringőre?

Figyelt kérdés

Nagyon remélem,ezt előre le is kell szögeznem.:)

Munkahelyemen megismertem egy csinos,és értelmes lányt,elsőre meg is tetszett.Beszélgettünk,majd jött a szokásos facebook bejelölés,és azon kaptam magam,hogy 2-3hónap folyamán,hol ő,hol én,de folyamatosan keressük ott is egymás társaságát,ha éppen ott vagyunk csak elérhetőek.

A napokban aztán a szex felvetődött témának.A helyzet fokozódott,és a webkamera is szóba került...Ő idegenkedett,de szívesen nézett volna.Valahogy én ezt furcsának találtam ,de mégis belementem,és előtte kezdtem el ......Valamint közben mivel ő is kényeztette magát próbáltam szexuálisan ingerelni....

Egyszer csak meglepődtem,mert megláttam a kamerán.......Ugyan nem látszódott semmi,de mégis tudtam,hogy mit csinál.Sejtelmesen kényeztette magát,a mellével "játszott,és ingerelt,de azért mégsem mutatta meg,csak célozgatott rá.

Szerintetek ez egy felhívás egy keringőre?Célzás,hogy próbálkozzak bátran?Én ezt nagyon igennek veszem,és boldog vagyok miatta.....:)


2013. márc. 27. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez már utasítás keringőre, nem felhívás! :)


F25

2013. márc. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerinted? :)) ha csak nem vmi perverz állat, aki a webkamerán kívül nem szexel, és ott is csak önmagával. én is nő vagyok, ha ilyen történne alig várnám, hogy nekemessen a pasi :))
2013. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1! egyet értek N
2013. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De én ezt nem értem....

Alig találkoztunk párszor....

NEm is vagyok helyes,inkább csúnya,ő meg nagyon csinos....áhh,most ennyire nagy szerencsét kaptam volna a sorstól?

2013. márc. 27. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
ne legyél már nyuszi, mi nők azt nem szeretjük :) amúgy meg lehet, h szerinted csinos, más szerint meg nem. lehet, h a nők szerint te helyes vagy, magadnak nem tetszel. ez annyira relatív... de ha minden így is van, ahogy leírod, miért ne lehetne "szerencséd"?
2013. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok nyuszi...nem kerestem volna fel a társaságát még a legelején,és nem lett volna merszem ezt megtenni előtte,mert nem bírtam volna a szemébe nézni.

ez csak remény:)

2013. márc. 27. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Te szegény, már be is kaptad a mézesmadzagot:DD


Sose kezd ilyen nővel, mert nagy szívás lesz a vége:D

Egy értelmes nő, nem webcamozik neked.Az rejti amit tud.Az csak akkor fedi fel magát, ha már a kapcsolat össze is jött.

2013. márc. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!