Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nap irogat, kamerázik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap irogat, kamerázik velem,1ütt is buliztunk, smároltunk, de mikor rákérdeztem a dolgokra, azt mondta, h. nincs semmi. De azóta is felkeres folyton. Van esély?

Figyelt kérdés
minden nap rámír, kérdezget, kamerázik(webkamera), és több hete minden hétvégén lesmárol,de mikor meg kérdeztem, azt mondta, hogy nincs semmi köztünk...nagyon szeretem...ő a volt barátom, 7 hónapig jártunk, aztán fél évig nem is beszéltünk.
2009. febr. 9. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elmondásodból nekem az jön le hogy csak szórakozik veled. Ne hagyd magad belevinni dolgokba. ha nem gondolja komolyan ne foglalkozz vele mert nem érdemel akkor meg ha csak alkalmakra vagy neki jó. lehet erősen fogalmazok de én így látom. próbáld elfelejteni.
2009. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de folyton megkeres...meg meg akart védeni mer meg akartak verni...szóval azért rendes is...
2009. febr. 9. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, de nem akar felvállalni szerintem csak játszik velem. De neked kell dönteni. én csak a véleményem mondom el:)
2009. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Melyik pasi olyan féreg hogy megverne egy lányt. és melyik nem védene meg egy lányt ... lehet tényleg szórakozik...
2009. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah szóval nekem is volt már ilyen úgymond kapcsolatom hogy hiába volt minden mégse akart járni velem én igaz fiú vagyok de át tudom élni a helyzeted Ne ess abba a hibába amibe én is anno mindíg értetlenkedtem szinte könyörögtem neki hogy adjon választ vagy h találkozzunk

ne alázkodj meg elötte szerintem elötted még az egész élet válassz magadnak olyan párt aki megis érdemli a szerelmedet ez a fiú csak kihasznál erre lehet azt mondani ha nincs ló jó a szamár is hisz te csak 1 eszköz vagy neki amit alkalmanként használhat aztán mgint csak semmi úgyhogy jó tanácsként mondom neked ne is foglalkozz vele az meg hogy meg akart védeni az egy dolog akit ismerek énis megszoktam védeni nah ennyit akartam írni remélem valamit segített

2009. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te olyan kis lökött naiv vagy. Persze, hogy nem akar semmit és csak kihasznál. Én a helyedben nagyon sürgősen új pasi után néznék és leszarnám, hogy mi van.
2009. febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esély. Mindezeket azért csinálja mert hagyod!
2009. febr. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!