Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány (nap), hét, hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány (nap), hét, hónap után feküdtetek le a párotokkal?

Figyelt kérdés
Melyik az "ideális" időpont?
2013. okt. 28. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél év.
2013. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem az idő számított, hanem mindig az érzés.
2013. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mostanival 1 hét után.
2013. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elsovel egy év ( szűz voltam) másodikkal 4 hónap harmadikkal 2-3 hét után(ez korai volt.... lehet ezért nem tartott sokáig?!)
2013. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 hónap után.
2013. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 hónap után. Szűz voltam, de nagyon szerettem és nem akartam tovább várni. Nem is bántam meg soha.
2013. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 hónap után. Elsők voltunk egymásnak. Egyikőnk sem bánta meg, még mindig együtt vagyunk. Az érzés számít, ha tudod hogy szereted és hogy biztonságban vagy vele mert szeret ő is és nem fog bántani. Legalábbis nekem ez számított..
2013. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

- = ] Mikor állok készen? [ = -


Ehhez nincs konkrét időpont, nincs lista,arra, TE mikor állsz készen!

Ezt onnan tudhatod, hogy belülről megérzed. Van néhány jele, hogy kész vagy pl: már kívánod, vagy izgatott vagy miatta / olyannal akarod csinálni, aki számodra a megfelelő.

Ezt saját magadért csinálod és nem azért, mert menő akarsz lenni. Ez nem a szerelmed bizonyítéka. Akkor állsz készen, amikor te veszed át az irányítást és már tudod, miként kell irányítani.

Készen állsz, ha tudod, miként védekezz nemi betegségek és terhesség ellen.

Készen állsz, amikor a partnereddel már megvolt a szexről való beszélgetésetek.


Soha ne feledd! Nem kell sietni. Ne félj, erre van elég időd és rengeteg alkalmad lesz még gyakorolni. Itt nincs határidő!



- = ] Mikor áll készen a kapcsolatunk a szexre? [ = -


Itt egy szexológus kérdőív arról, hogy mikor is van kész egy kapcsolat a szexuális életre:


- Bíztok egymásban?

- Biztonságban érzed magad a párod mellett?

- Tudtok olyan dolgokról beszélgetni, amik zavarnak téged, vagy a partnered?

- Meg tudjátok hallgatni a másikat?

- Beszélgettetek már arról, hogy milyen lenne lefeküdni egymással? (Meddig akartok elmenni a kapcsolatotokban? Milyen határokat nem akartok átlépni? Beszélgettetek-e már a fogamzásgátlásról? Beszélgettetek-e már a nemi betegségek elleni védekezésről?)

- Ugye igaz, hogy nem érzed szükségességét bármi tudatmódosítónak (drog, alkohol), hogy lefeküdhess valakivel?

- Tudod hogyan kell használni gumi óvszert, hogy az megelőzze a nemi fertőzéseket?

- És a nyalófóliát? ( [link]

- Mindketten készen álltok arra, hogy lefeküdjetek egymással?

- Mindketten akarjátok, hogy lefeküdjetek egymással?

- Egyikőtök sem erőlteti a másikra a szexet?


Ha minden kérdésre "IGEN"-nel tudtatok válaszolni, akkor a kapcsolatotok valószínű készen áll arra, hogy belépjen a szexuális életbe.


Leljetek egymásban sok örömet! :)

2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ideális.

Az első pasimmal 5 hónap után feküdtem le, 7 évig voltunk együtt.

A mostani párommal kb. 3 hét után és tartósnak bizonyul :)

Erre nincs recept. Ha felnőtt emberek megkívánják egymást, hát csinálják!


27N

2013. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legelsővel 3 hónap után, a következővel másfél hét, a mostanival rögtön. Szerintem nem oszt, nem szoroz, hogy menynit vársz. 22/Nő
2013. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!