Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hangsúlyozzák ki mindenh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangsúlyozzák ki mindenhol, hogy a bak férfi a leghűségesebb jegy az összes közül? Mi az oka? Bak férfik, és azok barátnői írjatok!

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 13:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
Azért hangsúlyozzák ki mert primitívek. Csillagjegy alapján tulajdonságokat levonni nem lehet :D.
2009. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Ne higgy az ilyen ostobaságoknak.

Egypetéjű ikrek vagyunk az öcsémmel (két perc különbség), és mindketten bakok.

Ő soha nem lenne képes arra, hogy megcsalja a barátnőjét, én viszont fűvel-fával megteszem azt. Képtelen vagyok a tartós kapcsolatra, pedig bak vagyok. :)

2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

A bak pasik: mert így több nőt össze lehet szedni. :D

A bak nők: Mert nők.

A nők: Mert komolyan vesznek ilyen marhaságot. Mintha az autó színéből szeretnénk következtetéseket levonni a sofőr gyermeknevelési szokásairól.

2009. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy hűségesek nemtom, de hogy olyan min az időjárás az tuti.

Egyik nap kedvesek a másik nap meg mint a jégcsap :S

2009. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bak férfi barátnője vagyok!

A barátom hűséges típus, ha úgy tetszik, konzervatív is (előreenged ajtónál stb.).

Egyébként én sem vonnék le messzemenő következtetéseket csupán a horoszkóp alapján!

2009. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kolosszus22 ***** válasza:

Nem tudom, lehet benne valami, apám bak és eléggé illenek rá a jegyre jellemző tulajdonságok! Én kos vagyok, teljesen más személyiség mint apám.

22/F

2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Csak érdekelt a dolog, mert tényleg annyira kiemelik h a hűség náluk természetes, és hogy miatta nem kell aggódni...hát ha horoszkópnál tartunk számít az asszcendens is :p
2009. nov. 13. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
én bak vagyok, és igen, hűséges vagyok. persze ettől még szoktam szexelni idegen nőkkel, de mindig megbeszélem a csajommal. aztán vele is szexelek persze, hiszen hűséges vagyok.
2009. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg bika vagyok és hűséges típus. Na, most mi van?
2009. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
18.30 lol
2009. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!