Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és Oroszlán férfi....

Rák nő és Oroszlán férfi. Milyen ez a két jegy párkapcsolati szempontból?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ma te vagy a százezredik, akinek ezt belinkeltem xD

2010. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek alkoholista oroszlánt is és mintaapa, mintaférj oroszlánt is. Az alkoholistával bizots nem jönnél ki, még ha azt is írja a horoszkóp, hogy összeilletek.
2010. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
27%
Most úgy őszintén: te ez alapján keresel párt magadnak?
2010. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Problémás lehet, mert egymás mellett álló jegyekről van szó. Tűz és víz jegyek, több problémátok lehet egymással, mert a víz kioltja a tüzet. De tényleg ne ez alapján keress párt, e csak egy lehetőség, amit számba vehetsz, ha párt keresel, de ne alapozz erre semmit! :)
2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüleimnél ez a felállás, régóta együtt vannak, de úgy hol kijönnek egymással hol nem. Apukám az aki kötözködősebb. Én szűz jegyű vagyok, Anyuval jobban kijövök, mint Apuval.

Oroszlánon sértődösek van pár ilyen ismim, de nem általánosítok, ha ismerkedem még egy oroszlánnal vagy rákkal vagy akármivel. Annyira nem hiszek az ilyenekben.

2010. aug. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha az anyámat(rák) és a tesómat(oroszlán) nézzük,akkor egyáltalán nem jó páros :D
2010. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) csak érdeklődöm, nem ez alapján keresek párt, mert már van. :D csak érdekel ebből a szemszögből is a dolog .)
2010. aug. 19. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!