Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon normális, hogy igy érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon normális, hogy igy érzek?

Figyelt kérdés

Sajnos távkapcsolatba kerültem a párommal, akivel egyebként több éve vagyunk már együtt...minden jó köztünk, igazán a lelkitársam, tényleg bármiben számithatok rá és nagyon szeretem, ugyanez kölcsönös is... Nem hiányzik semmi a kapcsolatunkból...illetve nem hiányzott...mostmár hiányzik az, hogy ritkán tudunk találkozni...néha nagyon egyedül érzem magam, és olyan jól esne ha valaki megölelne egy fárasztó nap után...de csak az jut, hogy hazamegyek és éjjfélig tanulok(egyetemista vagyok), lefekszem, reggel kezdem elölről...Néha úgy érzem "mindegy", hogy ki csak lenne valaki aki mellettem van...(közben meg nagyon szeretem a páromat)...nemtudom éreztetek-e hasonlót, és igazából nemtudom kifejezni amit érzek, igazából a párom hiányzik, csak jól esne a "pótlása" vagy nem tudom...

mit tegyek? annyira egyedül érezem magam, attól függetlenül, hogy rengeteg barátom van itt, az még nem ugyanaz...a messenger meg a telefon sem pótol semmit...:(

2o-L


2009. nov. 12. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj vele beszélni, minél több időt töltsetek együtt a hétvégén. Közös programok, ha nem is mentek sehová üljetek le, nézzetek egy filmet. Egyik ismerősömék is így jártak. Vett egy kis állatkát az albérletbe. Igaz nem pótolja a szerelmed de azé elfoglal egy kis időre az etetése, sétáltatása nem mindíg agyalsz h Ő ugyan mit csinálhat..
2009. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod:)

Nem az a bajom, hogy vajon mit csinál, megcsal-e, bármi...megbizom benne és tudom, hogy nincs az a lány akivel megcsalna (lehet naivnak tartotok, de ismerem Őt)...

az a bajom, hogy hiányzik a törődése és kicsit úgy érzem valakinek "pótolnia" kellene a hiányát...

hétvégéket együtt töltjük amennyiben lehetséges:)

nem szeretném elvesziteni...csak rossz egyedül:(

2009. nov. 12. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor nem tudom mit tegyél. Ez csak természetes az lenne a baj hogy ha nem hiányozna. Próbáld elterelni a gondolataidat. Tudom nehéz. Barátommal is jártam már így dolgozni járt csak msn-en váltottunk néhány szót, nekem is nagyon rossz volt. Gépeztem, tv-t néztem és nem volt jobb... ahogy telt az idő szoktam hozzá. Hidd el jobb lesz majd idővel.
2009. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!