Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak én érzek így?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok és nem találok egy normális pasit, aki ne csak sexet akarna. Ezzel Ti is így vagytok? Kicsit már kezdem feladni a keresést :(
2010. dec. 7. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy tartós kapcsolatom 2 éve zárult le. Azóta semmi pasi nem volt az életemben,csak szexre kellettem volna nekik, de abba nem mentem bele. Már kezdtem meghülyülni. Pár hónapja regiztem elkeseredettségemben egy társkereső oldalra,és ott megtaláltam az igazit. Nem próbálod ki? Talán segít valamennyit.
2010. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Fent vagyok 1 társkeresőn, de sokat sztem nem segít. Kicsit elvok már keseredve.
2010. dec. 7. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
ne keresd jön majd az magától,hidd el csak várni kell!!
2010. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en normalisnak erzem magamat csak normalis csajt nem talalok .... bar en meg csak 22 vagyok :P

22 f

2010. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
s nem hogy csak normalisat ...hanem semilyent nem .... haver sinten meg nincs semmi baj de ha tobbet szertnek mindenki nemet mond :(
2010. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! 22 évesen még ne keseredj el, előtted az élet :)))
2010. dec. 8. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!