Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Totál odavagyok egy fiúért,és nagyon jól érzem magam vele,ha meg nem vagyunk együtt,akkor csak rá gondolok,és ha meglátom valami csajjal,akkor rögtön féltékeny leszek. De mégsem akarok járni vele! Így viszont mindig megsértem,mert mások előtt nem akarom megcsókolni,meg úgy viselkedni vele,mint amikor kettesben vagyunk. Azt akarom,hogy csak én érdekeljem,de közben tetszik,hogy nem keres mindig,nem nyomul... :S Vajon mit érzek iránta??
2010. júl. 30. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt érzem, hogy önző vagy.
2010. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lamafighter ***** válasza:

többet érzel iránta mint barátság ez tény:) , de te most egy lazább kapcsolatot szeretnél szerintem..


vagy nem mered felvállalni mások előtt az érzéseidet! a kérdést magadban kell eldöntened,.. gondolj arra is h a fiú sem fog évekig rád várni, hanem megunhatja a dolgot..és akkor már mind1 lesz

2010. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fake


ha meg nem akkor leégeted magad egy örök életre.

2010. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
upppsssz elnézést,ezt nem ide szántam. (utolsó vagyok)
2010. júl. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon nem szép dolog amit csinálsz. szerintem kicsit rosszul esik a srácnak. nem gondolod?
2010. júl. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szeretlek is + nem is,tudod igy van ez...
2010. aug. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!