Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell a barátnőmet úgymond virággal esetleg bonbonnal meglepni?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, es en úgy gondolom hogy egy hónap még nem olyan sok idő hogy azt mar ünnepelni kellene. ti mit gondoltok ?

ti mikor szoktátok megajándékozni a barátnőtöket ? Es karácsonyra milyen értékű ajándékot szoktatok venni ? Mar ha egyáltalán ez szokás.


2013. okt. 23. 10:41
 1/7 Baccardi01 ***** válasza:

Bármikor. Ez nem az együtt töltött idő függvénye.

Egy nőt boldoggá lehet tenni minden esetben ajándékkal, virággal.

2013. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy a jeles napokon felköszöntöd az egy dolog, ez természetes. Az hogy máskor is jelzed apróságokkal hogy szereted hogy örömet akarsz okozni neki az nincs időhöz kötve és örülnek nekik a lányok
2013. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi együtt élünk a barátommal,nekem mindig jólesik,ha hoz nekem virágot,csokit.a hónapfordulót meg hülyeség ünnepelni én úgy gondolom(pár éves kapcsolatba rájön az ember)én karácsonyra sem választok méregdrága ajándékot,de olyat adok neki amire szüksége van.(most épp melegítőért sírt) :)
2013. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt értem , de minden héten nekem picit költséges lenne drága csokikat es virágokat venni :)
2013. okt. 23. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy ne jeles alkalmakkor, hanem néha, véletlenszerűen lepd meg ilyesmivel. Tuti örülni fog. :)
2013. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy kell minden héten, az fura is lenne! az ilyenben éppen a meglepetés a lényeg. szóval max 2-3 havonta, és nem kell valami iszonyat drága belga csoki.. (én pl csokinak jobban örülök mint a virágnak, tapasztald ki a lánynak melyik jön be)
2013. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az, hogy drága legyen! Add szívből, lehet bármit, aminek tudod, hogy örülne.
2013. okt. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!