Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy van ez, nem értem, nem értem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elmentünk nekem ruhát venni, megpróbáltam egy pulóvert, ahogy vettem le, kilátszott a hasam, barátnőm egyből húzta le a pólómat, nehogy meglássa valaki. Azt mondta egy pólóra, ne vegyem meg, mert kiemeli a mellizmomat.

Ő elég nagy mellű, nyáron kint van mindene, ha finoman szólok neki, akkor azzal jön, hogy ne izéljek már, csak magának akar tetszeni, meg ne legyek ennyire konzervatív.

Most akkor neki szabad, nekem nem vagy mi?


2013. okt. 8. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
A nőkben....ne keress értelmet...!
2013. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
A barátnőd buta.
2013. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez a nő ostoba, menekülj!!!!!
2013. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Féltékeny típus? Amúgy legközelebb meg mondd vissza szépen neki a saját szavait.
2013. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

28 évesek vagyunk, együtt élünk.

Az a legdurvább, hogy ő azt mondja magáról, féltékeny típus, múltkor egy boltban megismert a női eladó, illetve emlékezett rám, tiszta ideg lett.

Ennek ellenére ugye szereti kirakni a melleit, feltűnőbbnél feltűnőbb kiegészítőkben jár, azt mondta a férfitársaságot szereti, velük nem mondom hogy kacérkodik, de azért nem is visszafogott.

Egyszer mikor sétáltunk, véleményt alkotott egy srácról, hogy fejre nem is rossz, ez megmaradt bennem, bevallom ezért csipkelődtem vele(de semmi konkrétum senkiről), erre meg azt mondja, mi lesz a következő, megbámulod a nőket mellettem meg benyögöd, hogy melyik néz ki jól.

Szóval nem értem, amit neki szabad, nekem nem. Érdekes.

2013. okt. 8. 12:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Jön a tél biztos fázik a lába :D kell egy jó meleg mamusz
2013. okt. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Tényleg úgy viselkedik, hogy neki lehet, neked nem.. Ez így nem normális dolog, ezen változtatnia kell.
2013. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
na igen, csak ha felhozom, akkor az van, hogy én korlátozom őtt, nem fogadom el stb.
2013. okt. 8. 12:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért féltékeny mert magából indul ki. Ezek szoktak leginkább félrelépni, flörtölni.
2013. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A barátnőddel valami nem okés. Nem tudom mióta vagytok együtt, de valószínűleg eddig is jöttek már elő féltékeny dolgai. Azért egy női dekoltázs nem ugyanaz, mint egy "póló, ami kiemeli a mellizmot", ezt a barátnőd vagy a féltékenységtől nem látja be vagy buta, ezt neked kell eldönteni. Kicsit úgy tűnik, mintha ő hordaná a nadrágot, ő közölheti veled, hogy mit ne vegyél fel, de ha te próbálsz meg ilyet felhozni, akkor már megy a hiszti, hogy korlátozni akarod. Ő talán korlátozni akar téged vagy csak divattippeket osztogat neked vásárlás közben? Én direkt marketinget folytatnék a helyedben: ha neki kint van a dekoltázsa, ami szerinted egy icipicit túl sokat mutat a méretei miatt, akkor vedd meg azt a pólót, ami kiemelte a mellizmod és járj abban.
2013. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!