Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy az utcán megnézem más csajok melleit?

Figyelt kérdés
Sose rejtettem véka alá előtte, hogy mellmániás pasi vagyok, s ezt nap mint nap meg is tapasztalhatja, mert szeretem becézni, simogatni a melleit. Akkor miért mérges, ha az utcán jó alaposan megnézem a gyönyörű kebleket? Neki sem kell szégyenkeznie, nagyon helyes, középnagyságú, vízcsepp alakú, kifejezetten erotikus fantáziát beindító mellei vannak. Szóval még irigykednie sem kéne azokra a csajokra, akiket megbámulok. Ez az egy mániám van, imádom a női melleket, akkor most csukjam be a szemem az utcán? Az sem tetszett neki, amikor a barátnője ott volt nálunk, és én meg megdicsértem a csajnak a mellét. A csaj örült neki, még ki is húzta magát, és meg is kérdezte, nem akarom-e megsimogatni. De azt már nem mertem a barátnőm előtt, így ezen inkább nevettem. Csak annak örülnék, ha tolerálná a barátnőm ezt a mániámat. Olyan nagy kérés ez?
2009. júl. 12. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor te meg fogad el hogy ő szereti a farkakat nézni.
2009. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
remélem van annyi esze a barátnődnek hogy elhagy. bár szerintem így folytatod akkor tuti a siker.
2009. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Embere válogatja, hogy ki hogy tolerálja az ilyeneket. Én a lábakért vagyok oda, volt olyan csajom aki oldalba szúrt és szólt, hogy nézzek oda, mert ott egy jó lábú csaj.


Ugyanakkor arra is van példa, hogy ha egy másik nőre rá mersz nézni, akkor már megsértődik a csajod.


Az egészséges és átlagos hozzáállás az, hogy a nők tisztában vannak vele, a pasik megnéznek másik nőket is, ezt elfogadják és tolerálják, de nyilván nem úgy kell bámulni másik csajokat, hogy a szemeddel levetkőzteted őket, egyszerűen csak ránézel, örülsz neki, hogy láttál valami szépet és továbblépsz.


Ha normálisan viselkedsz és ezt nem tolerálja a barátnőd, akkor valószínűleg ő túlérzékeny. Próbáljátok megbeszélni, ha nem tud ezen a szokásán változtatni, akkor vagy elfogadod, hogy ő ilyen, vagy ő fogadja el, hogy te ilyen vagy, vagy búcsút mondtok egymásnak.

2009. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Igen!

Mégis csak a brátnöd hiába vagy mellmániás ez nem ment ki az alol hogy minden csajét megbámulod.

Neki rosszul esik , ettöl hogy másokat is bámulsz azt érezheti hogy nem elég neked csak ö, hanem kellene még vagy ezer másik csaj akinek jobb melle van vagy ilyesmi.

A barátnöje mellét meg akkor se tapizd le ha térden állva könyörög mert utána nem lesz barátnöd se szerintem...

2009. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát remélem a barátnőd is jó mélyen megnézi a pasikat magának, hátha talál magának egy normálisat!!

Semmi gond nem lenne vele ha nem előtte tennéd!Amiről nem tud nem fáj!De te direkt provokálod!

2009. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Engem tuti nem zavarna sokáig, mert abban a pillanatban, amikor megdicsérnéd a barátnőm mellét, kivágnálak mint a macskát szarni. Van aki tolerálja, de a legtöbb nőnek rosszulesik, ha a jelenlétében a pasija más nők testrészeit bámulja. Akkor az emberben olyan érzés van, hogy biztos nem vagyok elég jó neki, azért nézi másét.
2009. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Már sorry,de minden mánia betegség. És látom kontrollálni sem tudod, szerintem más sem nagyon fogja ez ilyen mértékben tolerálni.

Az elöttem szólónak meg le a kalappal :D

2009. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az még oké is lenne, hogy nézegeted mindenkiét, mert ez a mániád, de hogy még meg is dicsérgeted a barátnőd barátnőjének a mellét, na ezért én pl. már biztos kivágtalak volna. Azért ha elvárod, hogy ő ezt elfogadja, te is tehetnél valamit, nem gondolod?
2009. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt az utolsó csepp az írásodban, hogy nem merted a bnőd előtt megfogni a másik csaj mellét. Úgy kivágnálak, hogy a lábad se érné a földet. Meg a barátnőmet is. Aztán akkor fogdozhatnád más csajok mellét. Mit szólnál, ha a barátnőd meg farokmániás lenne és ha nem lennél ott megsimogatná más pasikét??
2009. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy mellmániás vagy, legyen... De gondolom nem csak olyankor _bámulod_ más nők melleit, amikor a barátnőd nincs veled. Annyit még lehet tolerálni, hogy vetsz rá egy pillantást, de a "jó alaposan" nem ennyit takar. Ráadásul nehogy már csak az tartson vissza attól, hogy letaperolj egy másik csajt, mert a barátnőd látja. Ez már pofátlanság mánia ide vagy oda, ennyit olyan nem fog tolerálni, aki szeret téged. (1-2 kivétel akadhat, de nem sűrűn)
2009. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!