Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet, hogy az utcán megnézem más csajok melleit?

Figyelt kérdés
Sose rejtettem véka alá előtte, hogy mellmániás pasi vagyok, s ezt nap mint nap meg is tapasztalhatja, mert szeretem becézni, simogatni a melleit. Akkor miért mérges, ha az utcán jó alaposan megnézem a gyönyörű kebleket? Neki sem kell szégyenkeznie, nagyon helyes, középnagyságú, vízcsepp alakú, kifejezetten erotikus fantáziát beindító mellei vannak. Szóval még irigykednie sem kéne azokra a csajokra, akiket megbámulok. Ez az egy mániám van, imádom a női melleket, akkor most csukjam be a szemem az utcán? Az sem tetszett neki, amikor a barátnője ott volt nálunk, és én meg megdicsértem a csajnak a mellét. A csaj örült neki, még ki is húzta magát, és meg is kérdezte, nem akarom-e megsimogatni. De azt már nem mertem a barátnőm előtt, így ezen inkább nevettem. Csak annak örülnék, ha tolerálná a barátnőm ezt a mániámat. Olyan nagy kérés ez?
2009. júl. 12. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyenek... Szerintem a barátnod elégedetlen saját magával, és azt hiszi, hogy azért nézed mások mellét, mert az szebb.. Adj neki onbizalmat és kevesebbet bámuld a csajokat!
2009. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én az első ilyen után dobtalak volna asszem, minden tiszteletem a barátnődnek, hogy még együtt van veled.

Ez most olyan, mintha ő azt mondta, hogy neki a szopás a mániája, szóval ha meglát egy jó pasit, csak akkor nem szopja le, mert te éppen ott vagy.


Szóval igen, olyan nagy kérés ez..

2009. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%
Lehet egy idő után rájön hogy nem azért nézed mert azoknak a melleknek a tulajdonosaival akarsz lenni hanem csak megnézed mert jól néznek ki. Én is mindig megnézem, mert tényleg szép, és nagyon jól néz ki, nem tudom mi a gond ezzel. Nekem szerencsére a barátnőm nem szól érte, ha megnézek egy mellett, vagy kettőt vagy egy csinos nőt az utcán, én is szoktam mondani neki hogy nézni lehet, így ő is nézheti a pasikat ha esetleg tetszik neki. Semmi nincs abban.
2009. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Pontosan erről van szó. Végre egy okos ember. Köszönöm ezt a kommentet, te legalább megértettél. Valóban nem azért nézem más nők mellét, mert megkívánnám a tulajdonosukat, ugyanis a barátnőmön kívül egy nőt sem kívánok, hanem egyszerűen azért, mert imádom a szép mellformákat, és jó dolog ilyeneket látni. Még egyszer köszi a kommentet.
2009. júl. 12. 21:32
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Pff. A nagyon "okos" válaszolónak: mért nem olvasod el rendesen a kérdést?? Régen nem a nézegetésről van már itt szó, olvasd már el rendesen, hogy mit írt! Kedves kérdezőnek is meg neked is szól: az NEM normális, ha csak azért nem fogdozzátok más csajok mellét, mert éppen ott van a barátnőtök. Szánalmas... És az is szánalmas, hogy csak annak az egy embernek a véleményét fogadod el, aki a te igazadat bizonygatja (úgy hogy nem is arról beszél amiről szó van mert itt már régen nem a bámészkodáson van a hangsúly).
2009. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ne csodálkozz ha miattad jelentkezik műtétre szegény lány a hozzád hasonló senkik miatt!
2010. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!