Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy van ez, nem értem, nem értem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Elmentünk nekem ruhát venni, megpróbáltam egy pulóvert, ahogy vettem le, kilátszott a hasam, barátnőm egyből húzta le a pólómat, nehogy meglássa valaki. Azt mondta egy pólóra, ne vegyem meg, mert kiemeli a mellizmomat.

Ő elég nagy mellű, nyáron kint van mindene, ha finoman szólok neki, akkor azzal jön, hogy ne izéljek már, csak magának akar tetszeni, meg ne legyek ennyire konzervatív.

Most akkor neki szabad, nekem nem vagy mi?


2013. okt. 8. 12:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt.

Azt mondja, világ életében féltékeny volt, én tuti, hogy soha nem adtam rá okot.(lehet ez a baj amúgy)

Nem fogom megszabni, mit vegyen fel, azt szeretném, ha finoman felhívom rá a figyelmét, meg amúgy is, magától legyen annyi esze, belülről jöjjön neki, hogy mit hogyan kellene.

2013. okt. 8. 13:36
 12/17 A kérdező kommentje:

Dedós dolognak tartom ezt a visszavágósdit.

Csak azt hinné az ember, hogy ennyi idősen azért már egy nőnek nem az a célja, hogy mindenkinek tetszelegjen állandóan, meg nem Voksán Virág ő, hogy minden róla szóljon.

Valahogy úgy érzem, leragadt tini korban, ha a tévében a Horváth Éva vagy hasonló nők mennek, látom rajta az irigységet, meg hogy ő is olyan akar lenni, szóval értitek.

2013. okt. 8. 13:39
 13/17 anonim ***** válasza:

Bnőd féltékeny,biztos szöszi,jól gondolom :D

Ilyen lányoknál alap a hiszti és a huzott betűk :D :D

Vedd fel te is az izom pólót,meg a segg gatyát ami ráfeszül a seggedre. :D

Tutira megőrjiteném ;)

2013. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én nem direkt visszavágásnak gondolom, ha megveszed azt a pólót, amit neked tetszik, neki pedig annyi gondja volt vele, hogy kiemelte a mellizmod. Ne legyél papucs, azért ne hagyj ott egy pólót, mert jól áll, de a barátnőd nem hagyta jóvá, hogy annyit mutass magadból. Ne haragudj, fordítva még érthető is, ha nőre féltékeny egy férfi.. de, hogy nő szabja meg, hogy te miben járj, mert ne mutogasd magad..


Világ életében féltékeny volt = mindig is ilyen volt, csak eddig mások vagy nem szóltak érte vagy pedig otthagyták miután rájöttek, hogy nem enged a hülyeségéből. Azért, mert ő mindig is féltékeny volt az nem jelenti azt, hogy most nem változtathat rajta. Az én barátom betegesen féltékeny volt mikor összejöttünk és bár rengeteg vita árán, de kiharcoltam a békét. Közöltem vele, hogy szeretem, de ha így viselkedik továbbra is, akkor el fogom hagyni, mert nekem így nem jó.


Ha neked ez így jó, akkor törődj bele, vedd meg azt a ruhát, amit ő jóváhagyott. De ha ez jó lenne neked, akkor nem írnál itt kérdést, tehát feltételezem mégsem olyan jó.

2013. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem szőke amúgy.:)

Ez nem a ruháról szól, abszolút nem érdekel az öltözködés, azt a pólót is az ő unszolására vettem fel, csak aztán vissza nyalt a fagyi.

Engem az zavar, hogy míg ő vígan mutogatja a bájait, nem fogja fel, hogy ez zavar engem meg nem így kéne, pláne úgy, hogy tudnia kéne, milyen érzés ez, hisz bevallottan ő sem szereti, ha a barátját megnézik, méregetik.

2013. okt. 8. 16:33
 16/17 A kérdező kommentje:

Biztos nehéz elhinni, de nem vagyok papucs, sőt. De könyörgöm, most reggel álljon elém, és kérdezze meg, hogy ebben kimehet-e az utcára vagy mi?

Azért írtam, én nem akarom megszabni neki, mit vegyen fel, azt hittem, ahogy öregszik úgymond, figyel majd magára, meg komoly kapcsolat, nem úgy viselkedünk akkor, hogy kitesszük mindenünk, hadd bámuljanak.

2013. okt. 8. 16:35
 17/17 anonim ***** válasza:
Haver hagyd ott, ha olyan mint ahogy le írtad. Tuti hogy nem egy ártatlan tipus, az ilyenek titokban pasiznak :D
2013. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!