Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nagyon taszít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon taszít ha egy lány szeret vitatkozni?

Figyelt kérdés
Nem provokálásra meg hisztire/veszekedésre gondolok hanem arra, hogy engem izgat ha egy normális intelligens férfival vitázhatok. Az sem baj ha a végén nem nekem van igazam. Persze nem állandóan akarok vitatkozni mindenkivel mert az sok lenne de néha jól esik valakivel nem csak beszélgetni, főleg hogy eddig csak olyan fiúk kerültek a látókörömbe akik mindig nekem adtak igazat és egy idő után ez nagyon frusztrál. Ez ismerkedésnél mennyire taszító?
2013. okt. 21. 18:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
igazabol a buta emberek nem szeretnek vitatkozni, vagy akik nem tudnak velemenyt fejteni ahhoz a dologhoz, ha meg nem volt benne reszuk/tapasztalatuk, persze ha kicsit is inteligensek lennenek akkor is hozza lehet szolni a dologhoz. en kifejezetten imadok vitazni, van egy baratom akivel napi szinten tobb dologrol is vitazunk, es en szerintem jo dolog megtudni, hogy a masik fel, hogy all ahhoz a dologhoz, mi a velemenye arrol a dologrol...
2013. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatom ment rá arra hogy a másik fél nem tudott vitázni, hanem mindig ehalgatta, ahelyett hogy megbeszéltük volna. Imádok vitázni fiúval lánnyal, ész érveket megdönteni, és imádom ha nekem van igazam :D Úgy gondolom hogy a viták viszik előre és védik meg a kapcsolatokat, csak az ész nélküli fiatalság ezt nem érti meg és inkább kerüli a vitákat. Nem is csoda hiszen a hogy áll a séróm meg a pia drog cigi n kívül nem is hiszem hogy van miről érvelniük :D

18/f

2013. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!