Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

először is elég furcsa ez a dolog, én magamról mindig úgy vélekedek, hogy nagyon szeretnék barátnőt, még nem volt kapcsolatom, viszont amikor adódik egy alkalom, hogy valakivel randiznék, vagy közelebbről megismerhetem akkor megijedek, akkor döbbentem erre rá, amikor az utolsó pillanatba visszamondták az estét, és annyira megkönnyebbültem, úgy éreztem egy terhet vett ezáltal le a vállamról, "nem kell törődnöm vele egész este, hála az égnek" ez volt az első gondolatom


ez az egész elég ellentmondásos, de nem ez az első eset, volt h nagyon kedveltem egy lányt, és miután a csókig eljutottunk -ez volt életem első csókja- elgondolkoztam, hogy most ez kell nekem? komolyan? valahogyan borzongás tölt el ilyenkor? ez jelenthet valamit, vagy csak túlmagyarázom a dolgot?


2013. okt. 19. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én is félek tőle.. állandóan ott a görcs, h mi van ha megcsal, meg stb.. de ez csak a saját önbizalomhiányomnak tudható be...:S
2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a tizes éveidben jársz, azt mondanám, legbelül (akár tudat alatt) nem vagy kész egy kapcsolatra, bár a hormonjaid, tested már igen, a lelked nem.
2013. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
inkább több mint a duplája
2013. okt. 19. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt éreztem én is, illetve hasonlót, csak én lány vagyok. Legyen nagyobb önbizalmad, ha már ennyi lehetőség adódott az életedben eddig is, akkor hidd el, hogy értékes vagy. :) Egy kapcsolattól pedig nem kell visszariadni. Nem kor függvénye, de az is lehet, hogy még fiatal vagy ehhez. Nekem az első kapcsolatom nem sikerült túl jól, nem is tartott sokáig, de voltak boldog pillanatok. Azóta eltelt sok hónap. Most meg úgy tűnik, hogy alakulóban van megint egy. Ilyenkor az ember mindig fél, izgul, hogy vajon milyen hatást ér el a másik félben, de ez teljesen normális. Jó esetben, mind a ketten meg akarnak felelni a másiknak, tartanak tőle, hogy mit rontanak el, stb. Ez is rendben van. De ha valóban szeretitek egymást, akkor ez hamar el fog szállni. :) Utána meg csak élvezni kell, hogy nem vagy egyedül, van melletted valaki, akire mindig számíthatsz. :)
2013. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"én meg 16 évesen kicsit a lépcsőházba graffityztem, de mer, hogy féltem, hogy lebukom, örökrebefejeztemnaszevasztok..."
2013. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emlékszem még az első lánynál én is nagyon be voltam fosva :) Amikor mentem a randira, nagyon be voltam parázva, görcsölt a gyomrom, de amint megláttam elmúlt minden ilyen érzés, és öröm kapott el, megkönnyebbültem :) jól éreztem magam vele, összejöttünk, kicsivel később szakítottunk :) ő még csak azért kellett, hogy "kipróbáljam" magam :D de a többi lánynál már egyszer sem fordult elő. Tehát, ha túl leszel az elsőn, akkor utána mindegyik könnyen fog menni, hidd el :) ez olyan mint a szüzesség elvesztése
2013. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fú,baromi kedves vagy utolsó xdd
2013. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!