Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevesebbet adok a 2. évfordulóra, mint az elsőre az mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Az első évfordulónkra csináltattam egy széttörhető monogramos szivet a barátomnak ( az egyik fél nála, a másik nálam), meg csináltam kézzel egy fényképalbumot, amibe az az 1 év fényképeit ragasztottam.

Na most idén nem jut eszembe semmi jobb a szivecske medálnál. Az rosszul jöhet ki, ha idén csinálok még egy fényképalbumot, csak az újabb év fényképeivel, és csak azt adom? Vagy mit adjak mellé?

L/18


2013. okt. 17. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret,örülni fog bárminek,amit szeretetből készítessz.Egyébként ha ,minden évfordulóra többet akarsz adni,akkor a 20.ra kocsi,a 21.-re meg egy házat kell majd venned.Ez kicsit költséges,nem így kell gondolkodni.


F/26

2013. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit, azt mindenki szereti. :D Esetleg valami más kis apróságot, ami a hobbijához kapcsolódik, esetleg rád emlékezteti. Egyébként nem hiszem, hogy a srácnak pont az lesz a legnagyobb gondja, hogy milyen ajándékot kap, legalább nem kell túlszárnyalnia téged. :D
2013. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg gáznak gondolod?
2013. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, konkrétan nem gondolom gáznak, csak a tavalyi ajándékoknak annyira örült, hogy idén túl akartam még azt is szárnyalni, hogy idén még szuperebb és romantikusabb ajándékot találok ki, aminek még jobban örülni fog. És ez zavar csak, hogy még nem sikerült.. de ha mást nem, minden energiámat az albumba fektetem, és az lesz majd nagyon szuper.:)
2013. okt. 17. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
értem,viszont nem ez számít
2013. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!