Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapcsolatban vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagyok, akkor arra vágyom, hogy mással kavarjak, amikor nem vagyok kapcsolatban, akkor pedig vágyok valakire. Veletek is így van?

Figyelt kérdés
Kavarás alatt azt értem, hogy járok vele.. vagyis benne.. 10 percet..
2013. okt. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, velem nincs így.
2013. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én ha járok valakivel, akkor csak őrá vágyok.
2013. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ritka "egészséges" életfelfogással éled életed. nem is téged sajnállak, csak azt a szerencsétlent, aki mellett éppen félrekúrsz. egyszer majd visszakapod csőstül :)
2013. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kort is írnátok? Én 18/f Én csak vágyok másra bevallom, de megtenni nem hiszem, hogy megtudnám.
2013. okt. 16. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem kúrtam félre, ő viszont majdnem és erre bizonyítékom is volt.
2013. okt. 16. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tökéletes példa vagy arra, hogy az embernek semmi sem elég és semmi se jó.
2013. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogy a kérdésedre válaszoljak: nem.
2013. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!