Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a fiú?

Figyelt kérdés
Egy srác 2 hónap után azért kérte, hogy maradjunk csak barátok mert nem érezte, hogy 'egy húron pendülnénk' mint szerelmesek, viszont barátnak megmaradtunk egymásnak. Ez rendben is lenne, de a legjobb barátjától tudom, hogy megviseli a dolog és hiányzom az életéből, teljesen elment az életkedve azóta. (2 hete történt) Akkor miért szakított és miért nem próbálja helyrehozni? Ő 21 éves, Én 19
2013. okt. 15. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10/10..


Hát ez igen gusztustalan volt.Bár megértelek,én is dobnálak pl,téged ha szaglanál, és bűzbombaként izzadnál! Hónaljszőröd van vajon? Na mindegy. Szóval kétlem,hogy ez lett volna a fiú problémája, de ez sem zárható ki, na de ezért ne nézzük már le a tisztelt kérdezőt!!Amúgy te ilyen alpárian izzadós csajokkal jöttél össze 10/10? Fúj,gondolom nem futás közben történt ez a dolog..XD....Kérdező kedves,te meg fogadd meg a jó tanácsom amit a fentiekben is írtam,és szard már le azt a fiút!! Van vagy 1000 másik akik közt megleled az igazit,aki meg is érdemel,nem mint ez a sehonnai bitang ember!!

2013. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ott a pont, a büdös hónalj lesz az oka :D
2013. okt. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!