Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a fiú?

Figyelt kérdés
Egy srác 2 hónap után azért kérte, hogy maradjunk csak barátok mert nem érezte, hogy 'egy húron pendülnénk' mint szerelmesek, viszont barátnak megmaradtunk egymásnak. Ez rendben is lenne, de a legjobb barátjától tudom, hogy megviseli a dolog és hiányzom az életéből, teljesen elment az életkedve azóta. (2 hete történt) Akkor miért szakított és miért nem próbálja helyrehozni? Ő 21 éves, Én 19
2013. okt. 15. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert félénk, és azt hiszi, hogy nálad nem lehet esélye. 19F
2013. okt. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 October15 ***** válasza:

1.: SZAKÍTOTT.. -> akármekkora önutáló tudja h engedélyt kapott a pálya használatára..


amúgy az h jön össze h barátként kompatibilis de csajként nem ?:D lehet én vagyok túlságosan harapós típus de én úgy vagyok vele h ez inkább fordítva lehetséges.

2013. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

October...


Utálom,hogy igazat kell neked adni,de Igazad van!!!

2013. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jól elvagyunk együtt, de részéről hiányzik a szikra (?). Legalábbis ezt mondta...
2013. okt. 16. 00:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat! :) Én többre vágynék és ezt jól tudja is, tehát ha annyira akarná alakíthatná úgy a dolgokat...
2013. okt. 16. 00:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ,személy szerint többre tartanám magam,mint ,hogy könyörögjek...Legyen női önbecsülésed,szard le!!
2013. okt. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 October15 ***** válasza:

utolsó: feldughatja a női önbecsülését ha közbe meg szrul érzi magát miatta.

+ nyilván döntés kérdése hogy leszrja-e vagy sem.. aha..

2013. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

October...

Akkor tanácsolj jobbat,vagy ha nem dUgD fel magadnak!! Ja és ha le pontozol én is megteszem,szal. Kérdező te meg ne nyafogj,jobbat érdemelsz,tépd ki képzeletben a szívedből a fickót!! Fogd már fel dobott mint egy rongyot!! Ha akar valamit tőled majd megkeres!!

2013. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleinte valószínű jobban érezte ezt a kapcsolatot és valami megváltozott, ezért már nem akar veled kapcsolatot, viszont hiányzik neki az amikor minden jó volt.
2013. okt. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mert büdös vagy neki.

nem vicc,én is találkoztam ilyen lánnyal.

tök jó csaj volt,aztán elkezdem érezni egy ilyen szúrós izzadság szagot.

mondom bakker,nem vagyok leizzadva,meg ez azért elég szúrós,megszagolom magam nem belőlem jön.

aztán láttam a csajon egy hatalmas izzadság foltot a felsőjén a hóna alatt és onnan jött,durván,pedig elég jó csaj volt.

és ugye ,mint férfinak egyből forognak a kerekek,hogy ha a teste ilyen szagú,akkor milyen lehet a nunija szaga,uh passzoltam a csajt.

persze ez csak 1 példa,de mint mutatja lehet 1000 oka annak,hogy miért lettél pattintva,amire nem is gondolnál.

2013. okt. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!