Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elfogadható ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden összefoglalni: Bejárónőként dolgozom Ausztriában bentlakással. 26 éves vagyok, a főnököm 60, elvált, a lányával lakik. Fél éve vagyok itt, de az elejétől éreztem a vonzalmat és egy ideje viszonyom van vele, amit úgy kell elképzelni, hogy hivatalosan nem vagyunk egy pár, de amikor a lánya nincs otthon hétvégenként, akkor együtt alszunk, szexelünk, sok időt töltünk együtt. Nem nevezném szerelemnek, de nagyon vonzódom hozzá. Mielőtt valaki azt gondolná, hogy a pénz miatt, annak mondanám, hogy abszolút nem pénzes és egy centtel sem kapok többet a megbeszélt fizetésemnél. Ami vonz benne az főleg az esze, rettenetesen okos, nagyon jó a humora, amolyan zseni típus. De hogy emiatt miért vonz szexuálisan is, azt nem tudom megfejteni. Légyszi trollok kíméljenek, csak az írjon, aki jártas a pszichológiában, vagy tudna értelmeset mondani erre, esetleg már járt hasonló cipőben. Köszönöm!

2013. okt. 15. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ki vagy éhezve szexuálisan, aztán ha megjön az eszed, majd undorodsz saját magadtól. Végre egy férfi aki rád nézett, nem így van?

A pasinak meg olcsó ágyas, neki sem te vagy a lényeg, hanem az, hogy szexért nem kell fizetnie. Ha nem te leszel a "bejárónő" akkor a következővel is ugyanezt csinálja. Sose fog felvállani, csak szexre kellesz. Te vagy más, neki mindegy.

Buta vagy, hogy belementél, nehéz lesz kiszállni, jobban jársz, ha keresel másik munkát.

2013. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Elolvastam a válaszokat, megint a szokásos apakompkexus, meg pénz, meg ha jó neki vállalja.

Pedig ez se apakomplexus, se pénz, egyszerűen a nőnek rég nem volt senkije, és mindegy neki, ő is jobban örülne nyilván egy fiatal társnak, akitől mindent megkap amire vágyik, de neki csak ez adódott, az, hogy a munkaadója kihasználja. És a vonzalmat összekeveri, pedig csak a szex vonzza. És jellemzően szex után érzi magát szerelmesnek.

2013. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Abszolút nem arról van szó, hogy ki vagyok éhezve. Nem azt mondom, hogy bárkit megkaphatnék, de sokan futnak utánam, semmi baj a külsőmmel és nem vagyok magányos sem. Egyszerűen nem ismerek jelenleg a korosztályomban 160 körüli IQ-val rendelkezőket...
2013. okt. 17. 11:12
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező: mert nem is keresel! Komolyan!

Miért van az, hogy én az IQ-fétisemmel - annak ellenére, hogy ritka - az elmúlt hónapok során 3-4-5 extrém magas IQ-val rendelkező pasival ismerkedtem meg?

(Viszont vigyázz, mert a magas IQ még senkit nem tett alkalmassá a párkapcsolatokra, sőt, elég gyakran társul alacsony érzelmi intelligenciával... Az a szerencsés, ha az IQ és az EQ is magas, és bár ritka, de létezik!)

Én jóval idősebb vagyok nálad (bő egy tízessel), és tényleg a magas intelligencia az, ami vonz, de eszembe nem jutna egy 60 éves pasival kavarni! De még az 50 évest is alaposan meggondolom! Lehetne tőlem 200 is az IQ-ja, akkor sem kellene, egyszerűen nem tudnék hozzá vonzódni. Szóval hidd el, hogy az IQ-fétis egyáltalán nem magyarázza a korkülönbséget.

2013. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
A 160-as IQ-soktól az isten irgalmazzon. Miért nem elég neked az aki csak simán 100-as, vagy egy picit fölötte van?
2013. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak megérteni. Számomra ez undorító!
2013. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Aztán pelenkázni fogod-e?:D

Egyébként volt már ilyen a világon... Számomra undorító dolog,de nem én fogom a gyertyát tartani.

2013. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak elítélni és nem leszek bunkó, mint itt néhányan. Az én szemszögömből nagy ez a korkülönbség, én még nem voltam ebben a helyzetben, de nem is tudom magam elképzelni, hogy egy 60 éves párom legyen.

Én mondjuk attól tartanék, hogy a férfi, sak kihasznál, mert ott vagy neki, mint bejárónő és amikor kedve szottyan, akkor csak ágyba bújik veled. Bár ha csak szexuális kapcsolat van köztetek és semmi érzelmi, akkor ez gondolom egyikőtöket sem zavarja. De amint az egyikőtök majd többet akar, mint érzelmi kapcsolat, akkor ez már ott ki fog ütközni. Mondjuk, aki bejárónőt tart, az nem élhet olyan rosszul, ha erre van pénze. Mi nagyon jól éltünk, de sohasem volt bejárónőnk. Lehet, hogy ez amolyan fellángolás nálad, de szerintem sem ő lesz az igazi. Az tetszik neked benne, hogy okos és ezért vonz, de szerintem ez egy idő után el fog múlni, mikor találsz egy korban hozzád illő megfelelő párt.

2013. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én meg parázok, hogy elhívhatok-e 37 évesen egy 20 éves csajszit randizni..............
2014. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ismerek egy 1987-ben született csajt, jé az pont 26 2013-ban.


13 és 15 eves kora között, tehát amikor pont te is annyi voltál (lehet te vagy az?) egy akkor 25-27 eves palival volt 2 eves vagy hosszabb kapcsolata.


és hovatovább, én voltam az EGYETLEN, aki a pasit pedofilnak nevezte, mert aki "ismeri" (én nem ismertem), az állítólag mind tudta, hogy a pasi nem pedofil. 26 évesen 13 éves csajjal kavarni az nem ám az..........

2014. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!