Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ez a korkülönbség a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ez a korkülönbség a lány javára?

Figyelt kérdés
11.-es gimnanizta làny vagyok, még ebben az évben fogom betölteni a 17-et. Megtetszett nekem egy fiú aki most 9.-es a sulinkban. Õ majd januàr végén fogja betölteni a 16-ot. Nekem még nem tetszettek koràbban fiatalabb fiúk de õ valamiért nagyon megfogott. Szerintetek gàz lenne, ha mondjuk késõbb összejönnék vele?
2013. okt. 14. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz ha a pasi fiatalabb, és egy 16éves pasi még nagyon gyerek:)
2013. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gáz:??? Miért?? a 17 éves kérdező felnőtt vagy mi???

Az a gáz mikor egy tini csaj egy 30+ pasival jön össze. Nyugodtn ismerkedj meg vele és eédöntöd, hogy kell-e

2013. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz ha az alapján választasz társat amit a közvélemény elfogadottnak tart. Ha tetszik és esetleg jobban megismerve a személyisége is nagyon megfog kit érdekel mit gondol a többi? Ne hagyd hogy más emberek korlátozzák a boldogságodat ilyen hülye alapelvárásokkal hogy márpedig a pasi nem lehet fiatalabb a barátnőjénél.
2013. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A lányok előbb érnek de mind1, és szerintem nem gáz ha idősebb pasija van 1 csajnak , egy komolyabb lány nem fog gyerek pasikkal ismerkedni jobb ha tőlem tudod ,mivel rengeteg tini lány ismerősöm van:) az meg a másik hogy kár itt vitatkozni meg ilyen kérdéseket feltenni mert úgyis mindenki saját maga fogja eldönteni hogy mit szeretne, és ha most mindenki azt válaszolná hogy nagyon gáz a fiatalabb pasi akkor is őt fogja választani nem a hozzászólókra fog hallgatni úgyhogy tök felesleges ilyen kérdéseket feltenni szerintem
2013. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha Neked tetszik, akkor szard le, hogy más mit gondold és fuss neki!
2013. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én 18 vagyok és volt egy 16 éves barátom. Szóval szerintem nem gáz,de persze azért kaptam a vicceket,hogy kis "pedofil" vagyok stb:P
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogy, ez semmit sem számít!
2013. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Ha kölcsönös a dolog akkor mással nem érdemes foglalkozni, csak egymással. ;)
2013. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem az.
2013. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!