Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elfogadható ekkora korkülönbség?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden összefoglalni: Bejárónőként dolgozom Ausztriában bentlakással. 26 éves vagyok, a főnököm 60, elvált, a lányával lakik. Fél éve vagyok itt, de az elejétől éreztem a vonzalmat és egy ideje viszonyom van vele, amit úgy kell elképzelni, hogy hivatalosan nem vagyunk egy pár, de amikor a lánya nincs otthon hétvégenként, akkor együtt alszunk, szexelünk, sok időt töltünk együtt. Nem nevezném szerelemnek, de nagyon vonzódom hozzá. Mielőtt valaki azt gondolná, hogy a pénz miatt, annak mondanám, hogy abszolút nem pénzes és egy centtel sem kapok többet a megbeszélt fizetésemnél. Ami vonz benne az főleg az esze, rettenetesen okos, nagyon jó a humora, amolyan zseni típus. De hogy emiatt miért vonz szexuálisan is, azt nem tudom megfejteni. Légyszi trollok kíméljenek, csak az írjon, aki jártas a pszichológiában, vagy tudna értelmeset mondani erre, esetleg már járt hasonló cipőben. Köszönöm!

2013. okt. 15. 21:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bocs de részemről NEM elfogadható.
2013. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Pénz szag van vard meg h feldobja a talpat azt gazdag ribi leszel
2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Puszta fellángolás,vele vagy legtöbbet azért alakult ki a vonzalom.

Szerintem mindketten tudjátok hogy nem egy életre szól.

De mi lesz ha összevesztek, hová mész?

2013. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Semmi pénz szag nincs ebben a történetben, csóró, de ha lenne pénze se érdekelne.
2013. okt. 15. 21:32
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Akkor valszeg vén fas...z kelll a pic...sadba
2013. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes, még ha szerelem lenne, abban elvileg nem "számít" a kor, de lehet te szimplán az idősebbekhez vonzódsz. Nincs ebben semmi baj, igaz ahogy előttem is írták , életetek végéig nyilván nem fog tartani. Ha neked ez jó, és jól is érzed magad vele akkor ez így teljesen rendben van.
2013. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Élvezd amíg van, ne problémázz. Ha szeretnél gyereket is, saját döntésed.
2013. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy, azzal vagy együtt akivel akarsz, ne kelljen már ehhez jóváhagyást kérni.
2013. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Én csak ahhoz szólnék hozzá, hogy engem is az intelligencia vonz, arra indulok be szexuálisan is, de én speciel a korban hozzám illő intelligens pasikra bukom. Szóval ez önmagában még nem érv... van ebben azért egy adag apakomplexus is...
2013. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Erezd jol magad. Ne foglalkozz massal. Jol teszed. Elvezd az eletet.
2013. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!