Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez baj? A szerelmem egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez baj? A szerelmem egyszerre lelkitársam és barátom is.

Figyelt kérdés
Szóval nagyon érdekes ilyen még nemvolt velem pedig már túl vagyok pár kapcsolaton.A szerelmem akivel napi szinten kötök kiaz ágyba iszonyatos szenvedéllyel az egyben a lelkitársam is aki mindenben meghallgat és énis meghallgatom az ő problémáit illetve a barátom is ,mert ennyire jól nem tudom elengedni magam a barátnőimmel ő meg a haverjaival mindenben megtaláljuk a közöshangot és sokszor már vörösödve dőlünk össze a nevetéstől.Szóval attól mert úgy érzem ,hogy ez ő mind3 nekem egyszerre és fordítva attól még mondhatom ,hogy EZ bizony szerelem?
2009. nov. 10. 19:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20:50: Lyány vagyok. :P De miért kérded? :)
2009. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ohhlehet a témám alatt találja meg 2 ember egymást?:D ;)
2009. nov. 10. 22:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, én, a 19:54-es fülig szerelmes vagyok páromba, másfél éve együtt vagyunk és mint írtam ugyanaz igaz, hogy lelkitárs és jóbarát is egyben, nem csak szerelem van köztünk. :)
2009. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát ez tökjó de komolyan:D
2009. nov. 10. 22:22
 15/18 anonim ***** válasza:
Az élet kemény játék, nekem ne meséljél szépeket.
2009. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ha ilyen pesszimistán fogd fel jóhogy kemény..:)
2009. nov. 10. 22:47
 17/18 A kérdező kommentje:
*fogod
2009. nov. 10. 22:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a tökéletes kapcsolat amit leírsz!
2009. nov. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!