Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi van?! (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi van?! (kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés
Tök jó volt minden, megcsókoltam, igaz, kicsit elrontotta de mondtam, hogy nem baj, mert ez volt neki az első. Nevettünk is rajta. Aztán a hétvégén nem kerestem, nem értem rá, egy percem sem volt. Most írtam neki üzit is, nem válaszolt. Gondoltam nincs a telóján pénz. Ráírtam facebookon, beszéltünk, de igazából csak én, nem volta valami bőbeszédű. Szerintetek?
2013. okt. 14. 17:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ő 14L én 15F ez nem az első randi volt, találkoztunk már többször is, a 3.on csókoltam meg
2013. okt. 14. 17:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elbizonytalanodott, megsértődött szerintem, mert nem kerested. Aztán lehet más oka is.
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy kelleti magát vagy pedig dobott%
2013. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírod neki, hogy bocsi, hétvégén nem volt időd, vagy viccelődsz vagy mit tom én
2013. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nem haragszik rám, megírtam neki h bocsi, kérdeztem h de holnap jó lenne, ő meg azt mondta h nemhiszem , most ez mi?
2013. okt. 14. 17:22
 6/11 ASOT ***** válasza:
48%
Ez érdekes. Sokszor van,. hogy látom hogy valaki kiír annyit, hogy " Mivan?" és elfogadja a rendszer. Van aki kiír 5-6 szavas kérdést és még akkro sem elég.
2013. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon szar érzés, mikor minden tök jó, aztán meg közömbös lesz... fákken
2013. okt. 14. 17:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A (tini) lányok ilyenek.

Ezt magamon is tapasztaltam már, hogy néha, mikor rosszul esik valami a barátomtól, akkor durcizok, pedig nem kéne.Biztos azért lehangolt, mert egész hétvégén nem kerested. Ki kell engesztelned valamivel.

2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
most szembesült azzal, hogy a csók az azt jelenti, hogy egy idegen nyálával keveredik a sajátja ... és ahhoz érzelem kell, az meg még nincs meg
2013. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy azt mondja minden ok, nem jelenti azt, hogy úgy is gondolja. Láthatod, hogy furán viselkedik. Beszélj vele személyesen, derítsd ki, hogy mi baja. Nem facebook-on fogod ezt kideríteni, az egyértelmű.
2013. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!