Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évekkel ezelott jartam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelott jartam egy lánnyal amit nagyon bánok így visszatekintve, voltál már te is ilyen helyzetben és most hogy gondolsz rá, mit gondolsz rola (stb)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9 egyértelműen kamuzol. Igen esélyes hogy te vagy a jelenlegi nő.

Kedveském, ha lassan nem fordulsz pszichiáterhez, esélyes neked egy "kellemes" idegösszeomlás a féltékenységed miatt.

Javaslom, sürgősen keress fel egy orvost.Azért ahhoz ölég fiatal vagy, hogy diliházban végezd. Szerintem.

2013. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
inkább te vagy a paranoiás szerintem(utolso)
2013. okt. 13. 11:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze. A múlt démonjai folyamatosan kísértenek.
2013. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!