Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évekkel ezelott jartam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelott jartam egy lánnyal amit nagyon bánok így visszatekintve, voltál már te is ilyen helyzetben és most hogy gondolsz rá, mit gondolsz rola (stb)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A múlt elmúlt. Szal lesz*rom :D
2013. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az a múlté már. Kár ezen agyalni.
2013. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit bánsz? hogy vége lett, vagy egyáltalán, hogy megismerted?
2013. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hogy megismertem
2013. okt. 13. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem azt bánom, hogy összejöttem vele, hanem azt, hogy túl sok mindent engedtem meg neki. Ha nem ez lett volna valószínűleg másképp alakulnak a dolgok, de legalább tudom, hogy többet ilyet nem csinálok. Hogy mit gondolok róla? Azt, hogy egy számító, kétszínű alak.
2013. okt. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4 Miért? Annyira rossz volt, vagy annyira jó?
2013. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen
2013. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés. Gondolom megint valamelyik pasi jelenlegi féltékeny nője szórakozik.
2013. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én azt bánom hogy osszejottem vele, pedig elegge konnyen kaphato volt elottem. az osszes baratommal valamikor mar csokolozott...


Duhos vagyok magamra,hogy ezekrol megfeletkezve megis osszejottem vele (pedig csak en is kalandot akartam mint ahogy a tobbi haverom akik kiprobaltak és sajnos évekig elhuzodott a kapcsolat.)

2013. okt. 13. 10:46
 10/13 anonim ***** válasza:

En kb 3x basztam el, mikor nem 1 lany volt aktualis, a rosszat valasztottam, persze utana a masikat elvesztettem mar.

1x 9ho, 2x 3ho ...

2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!