Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet "konnyen" elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "konnyen" elfelejteni valakit?!

Figyelt kérdés
Szoval,hogy akit szeretek,de nem vagyunk egyutt mar el szeretnem felejteni vegleg,h ne ezen "ragodjak"!! Le kellene kotnom a figyelmem valamivel,de orulok,ha van egy kis idom pihenni igy nagyon nem szeretek sehova se menni...Probaltam massal ismerkedni,de "rossz" embereket fogtam ki! :(

2013. okt. 6. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát könnyen elfelejteni senkit sem lehet, sőt elfelejteni nemigen lehet az ilyesmit, de hogy elraktározod az emlékeid zugába, s majd onnan néha feleleveníted nem baj. Ha lefoglalod magad mással, új dolgokat próbálsz ki, társaságba jársz, akkor könnyebb lesz az egész. De persze mindenhez idő kell.
2013. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy én is hasonló cipőben járok, csak lány vagyok, de rögtön nem fog menni hogy mást találj. Ismerkedni persze lehet s kell is. Bár én is csak nem megfelelő embereket fogtam ki eddig. Idő, s türelem...
2013. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 ASOT ***** válasza:

Akkor meg vedd fel nagymamid otthonkáját kösd a fejedre a kendőcskéjét, fesd kicsit szürkére az arcod és senki nem fog megerőszakolni. Vegyél egy paprikasprayt azt hajrá!

Csinál valamit basszus az a lényeg!

Vagy építsd meg gyufából az Eiffel tornyot.

2013. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amnéziásnak kell lenni.
2013. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
En is lany vagyok,ha nem derult volna ki! :) Nem,igyis csunya vagyok! :D ...haza megyek es elkezdem a kepeket megcsinalni,ha nagy leszek ugyis fotos leszek! :)
2013. okt. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!