Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha máig nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha máig nem tudtam elfelejteni, és megint egyre többet jár a fejembe?

Figyelt kérdés
8 hónapja volt egy srác aki az egyik ismerősöm barátja volt.Elkezdtünk beszélgetni miközben ő még "nem túl jó" kapcsolatban volt.Találkozgattunk, beszélgettünk és hogy őszinte legyek bele is zúgtam.Vele jól éreztem magam.Aztán jött a fordulat szakitott a barátnőjével de utána pár nap múlva faképnél hagyott és egy szó nélkül véget ért minden..visszament a nőjéhez. És azóta egy szót sem beszéltünk, viszont akkor úgy éreztem h sikerült tul tennem magam rajta..de rájöttem h nagyon nem és máig is sokszor eszembe jut. Mit tegyek?:S
2013. okt. 2. 14:12
 1/6 Lina93 ***** válasza:

Semmit, keress olyat, aki szabad.

Ezért nem kell olyannal kezdeni, aki kapcsolatban van, akármilyen is legyen az a kapcsolat.

2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Linda te vagy az? Nagyon átvertél én úgy éreztem, azért hagytalak ott...erre nincs szükségem
2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Új hobbi, ismerj meg új embereket, új fiúkat.
2013. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vele már semmit. Csak egy pótlék voltál neki, de igazából soha nem szeretett, mindig a barátnőjét szerette. Felejtsd el, és keress magadnak egy jobbat.
2013. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak üzenem h nem Linda vagyok :D


Amúgy konkrétan miattam szakított a barátnőjével is és tervezgette a közös jővőt.. és még a napokban vissza is hallottam h ő nagyon sajnálja ami történt..

2013. okt. 2. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Keresd fel, és beszélj vele. A pasik hülyék.

Persze, nem szabad futni senki után, de magadat ne kínozd, mondd el neki, kérdezd meg, hogy most mi van.

Akkor lehet igazából elfelejteni valakit igazán, hogyha minden remény eltűnik, vagy van egy új, és jobb.

2013. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!