Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet "konnyen" elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "konnyen" elfelejteni valakit?!

Figyelt kérdés
Szoval,hogy akit szeretek,de nem vagyunk egyutt mar el szeretnem felejteni vegleg,h ne ezen "ragodjak"!! Le kellene kotnom a figyelmem valamivel,de orulok,ha van egy kis idom pihenni igy nagyon nem szeretek sehova se menni...Probaltam massal ismerkedni,de "rossz" embereket fogtam ki! :(

2013. okt. 6. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy... :/
2013. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:

Olyan nincs, hogy elfelejtesz valakit, állandóan ezt szajkózzák...nincs DELETE gomb az agyban.

Az embert túl tudja tenni magát rajta, de ehhez az is kell , hogy akarja is! ÉS ezért tenni is kell. És idővel már egyre kevesebbszer jut majd eszedbe, és ha eszedbe is jut majd nem sokat fogsz foglalkozni vele.

2013. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs,de lehetne egy ilyen gomb! El akarom felejteni,de 3honap alatt meg nem ment! De azert remelem a legjobbakat,hogy hamarosan mar tul leszek rajt! :)
2013. okt. 6. 14:38
 4/15 ASOT ***** válasza:
Még jó idő van esténként pattanj fel biciklire és menj el 1-2 órát tekerni még ha fáradt vagy akkor is jót tesz-.
2013. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne hiszem,h jo otlet lenne egyedul egy lanynak sotetbe biciklizni...nincs senki olyan akivel el is tudnek menni! :/
2013. okt. 6. 14:46
 6/15 anonim ***** válasza:

ha írogat még neked, akkor kérd meg, hogy ne írjon többet, mert azzal csak bánt téged hosszútávon és akkor ezek szerint görény.


ha már nem írkál... menni fog :)

2013. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ASOT ***** válasza:
Ne keress kifogást! :)
2013. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Beszelunk meg,hetkoznapi dolgokrol! Nem keresek kifogast,de ami ugyan vagy az ugy van... :)
2013. okt. 6. 15:00
 9/15 ASOT ***** válasza:

Ezt megaszontad :)

És miért nem mész világos helyre biciklizni?

Vagy vegyél egy vérebet és vidd sétáltatni az megvéd-

2013. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom! :D

Nem is ugy gondoltam,hogy egy teljes sotet utcaba megyek,de nem nagy varosba lakok ahol sok ember maszkalna! Lakotelepi lakasba nem nagyon ferne el egy olyan kutya ami megtudna vedeni! :)

2013. okt. 6. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!