Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekülnek a pasik tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek a pasik tőlem?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek valakivel pl. itt, akkor egy-két napig minden oké, de utána nem ír vissza, nem keres, egyszerűen eltűnik. Semmin nem veszünk össze, semmi rosszat nem mondunk a másiknak és mégis: volt, nincs.

És a való életben is ez van sajnos. Megismerkedem valakivel, akivel tényleg megtaláljuk a közös hangot, jól elvagyunk és ő is eltűnik. Pedig tényleg nem teszek semmi rosszat. Mi van a fiúkkal mostanság?



2013. okt. 4. 20:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Lehet vicces vagy, ezt ők se ítélik el, de mégis mást keresnek. Kicsit felnőttesebbet...
2013. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én férfiként is beszélgetek itt néha emberekkel, lányokkal, bár nem kifejeztten barátkozás miatt, de előbb-utóbb abbamarad a beszélgetés általában. Durván, kb. 50-ből 2-3 ember lehet, akikkel felvettük egymást skype-ra, addig mentünk a beszélgetésekben, bár nem kifejezetten társkeresés céljából beszélgettem itt sose.
2013. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Én sem úgy írok rá emberekre, hogy na akkor ismerkedjünk. Általában ők írnak nekem, hogy nem akarok-e barátkozni, vagy esetleg ismerkedni? Ha ők keresnek, akkor miért ők azok, akik lelépnek?
2013. okt. 4. 21:08
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon egyszerű. Az ilyenek általában eleve több emberrel beszélgetnek, így nyilván szelektálni kell. Van aki kevésbé jön be nekik mint a többi, van aki túl messze lakik, van akivel nem tartanak sehova, csaj úgy "jól elvannak". Közben zajlik az emberek körül az élet, bulikba járnak, más emberekkel személyesen találkoznak, ilyenkor elhalványul az hogy volt valami rocker csaj, akivel jól elvoltak "höhö". A lelkiviláguk egyébként sem haladja meg a Barátok közt színvonalát, ezért nem fognak olyannal foglalkozni hogy mit gondolhat ilyenkor a másik. Ja, és ez természetesen a lányokkal is így van. Meg egyébként is, mit vársz egy elektronikus kommunikációra korlátozódott kapcsolattól?
2013. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha szexkapcsolat érdekel,akkor írj!
2013. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom velem is ez van ... :( Szerintem talalnak egy plaza cicat aki utan "futhatnak"! :)
2013. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Dehogy is kell szexkapcsolat! o.O

Kezdem lassan megszokni amúgy, hogy az emberek lesz*rnak :) Nem fogok erőltetni semmit senkivel, ha akar, keres, ha nem, úgy jártam.

2013. okt. 6. 18:25
 28/29 anonim ***** válasza:
Biztos ronda vagy :D
2013. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
"ha akar, keres, ha nem, úgy jártam"-Basssszod.Te is vissza írhatsz.Lehet sokszor tesztelnek,nem írnak napokig,hogyha nem írsz vissza akkor elkullognak.
2013. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!