Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekülnek a pasik tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek a pasik tőlem?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek valakivel pl. itt, akkor egy-két napig minden oké, de utána nem ír vissza, nem keres, egyszerűen eltűnik. Semmin nem veszünk össze, semmi rosszat nem mondunk a másiknak és mégis: volt, nincs.

És a való életben is ez van sajnos. Megismerkedem valakivel, akivel tényleg megtaláljuk a közös hangot, jól elvagyunk és ő is eltűnik. Pedig tényleg nem teszek semmi rosszat. Mi van a fiúkkal mostanság?



2013. okt. 4. 20:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz barátkozni kérdező.Olyan egyedul érzem magam Féldobhátnád az est ém:S
2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Tarnolf ***** válasza:
Írj rám, tegyünk 1 próbát. ;)
2013. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Lehet unalmas vagyok, kitudja. Na ronda tuti nem vagyok, az biztos. Nem nézek ki r*bancként, lazán öltözködöm, rocker stílusom van, lehet ki kellene tennem azt, amim van? Gondolom a mai pasiknál ez az elvárás -.-

Írok, aki barátkozni akar ^^

2013. okt. 4. 20:49
 14/29 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Azt azért nem nagyon tenném közzé.
2013. okt. 4. 20:54
 16/29 anonim ***** válasza:
megye?
2013. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Milyen pasikkal szoktál ismerkedni?

Lehet nem passzoltok össze, és ők ezt gyorsan leveszik, szóval inkább nem bonyolódnak bele semmibe.

2013. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Rám is írhatsz :P
2013. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyében lakom.

Eddig kevés emberrel volt olyan, hogy nem passzoltunk össze, azt azért én is észrevettem volna. Tisztelem az egyenes embereket. Ha nem akar semmit, akkor miért nem mondja azt, hogy "Bocs, de hagyjuk egymást békén, húzz a francba!"? Így sokkal rosszabb, hogy csak úgy itt hagy, aztán találjam ki, hogy mi a baja.

2013. okt. 4. 21:02
 20/29 anonim ***** válasza:

általában ezen az oldalon ez szokott lenni

21F

2013. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!