Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jürgen kérdése:

Miért van az, hogy 20 évesen még mindig nem volt egy párkapcsolatom se?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kiváncsi, miért van az, hogy egy rendes, jószívű, vidám, humoros, őszinte pasi vagyok, és mégis hiába próbálkoztam a legkülönbözőbb stílusú-viselkedésű lányoknál, mindig csak kosarat kaptam? 7 év alatt rengeteget változtattam a megjelenésemen, ápoltságomon, néha kicsit a belsőmön is, jó irányban, mégis az eredmény ugyanaz. Nem vagyok depresszív hajlamú, inkább realista-optimista vagyok, de egyszerűen teljesen lerobmolja az egómat az, h. képtelen vagyok - közhelyesen fogalmaza - felszedni egy lányt. Már próbálkoztam a "nem érdekel, majd jön egyszer" taktikával is, de hát úgy jött, mint eddig is... :( Sokszor érzem úgy, hogy csak barátként néznek rám a lányok, és nem látják bennem a férfit, de nem mindenkinél indítottam barátkozással, mégse jött össze azt sem.

Teljesen tanácstalan vagyok, mit teehetnék?


2009. nov. 8. 16:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jah, és ami a filmezést illeti, a legutóbbi próbálkozásnál ezt tettem, és teszem igazából azóta is. :P
2009. nov. 9. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!