Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jürgen kérdése:

Miért van az, hogy 20 évesen még mindig nem volt egy párkapcsolatom se?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra vagyok kiváncsi, miért van az, hogy egy rendes, jószívű, vidám, humoros, őszinte pasi vagyok, és mégis hiába próbálkoztam a legkülönbözőbb stílusú-viselkedésű lányoknál, mindig csak kosarat kaptam? 7 év alatt rengeteget változtattam a megjelenésemen, ápoltságomon, néha kicsit a belsőmön is, jó irányban, mégis az eredmény ugyanaz. Nem vagyok depresszív hajlamú, inkább realista-optimista vagyok, de egyszerűen teljesen lerobmolja az egómat az, h. képtelen vagyok - közhelyesen fogalmaza - felszedni egy lányt. Már próbálkoztam a "nem érdekel, majd jön egyszer" taktikával is, de hát úgy jött, mint eddig is... :( Sokszor érzem úgy, hogy csak barátként néznek rám a lányok, és nem látják bennem a férfit, de nem mindenkinél indítottam barátkozással, mégse jött össze azt sem.

Teljesen tanácstalan vagyok, mit teehetnék?


2009. nov. 8. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl jó vagy, lányoknak a macsó pasik kellenek. Én is csak beszélgetőpartnernek vagyok jó, szóval nyugi, nem vagy egyedül. Akármennyire is szörnyű, majd egyszer jön az igazi, aki tényleg tud értékelni, nem csak lelki szemeteskosárnak fog nézni.
2009. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, nem mindenkinek jönnek be ugy a dolgok ahogy szeretné!!:)
2009. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Üdv a Klubban, pajti!
2009. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Talán a "belsődön" változtass még! Nem a tulajdonságaiddal van sztem a baj és sztem vannk igenis olyan lányok, akik szeretik a rendes, kedves pasikat! Sőt, a legtöbben ilyen pasit keresünk! Neked inkább az önbizalmaddal van probléma! Higgy magadban! Azt írod, hogy nem látják meg a lányok benned a férfit. Te meglátod magadban? Férfinak érzed magad? És szerinted milyen egy férfi? És milyen egy nő? Milyen lányt képzelsz el a párodnak? És ne félj, ne maradj félelemből a barát zónában! Bátran, biztosan jó pasi vagy! Fel a fejjel és amint elég "érett" leszel rá sikerülni fog! Csak addig még változnod kell néhány dolgoban, amit te tudhatsz egyedül, hogy mi! Sok sikert Neked!
2009. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elmondom nekem hogy működtek a kapcsolataim. akartam barátnőt, rohadtul nem ment. ha a fejemre álltam, akkorse. elkezdtem leszarni, lett. vége lett. egy darabig nem érdekelt a dolog, nem jött senki. elkezdtem kétségbeesni és keresni. még annyira se lett. aztán feladtam, és lett.


és így tovább.


hülyén hangzik, de az a tapasztalatom, hogy a lányok után nem szabad teperni, sokukat az izgatja ha leszarod őket nagy ívben. mások meg attól szenvednek h nem találnak normális pasit.


szeirntem csak nehéz egymásra találni, nem veled van a baj. úh ne görcsölj, ne gondolkodj azon h összejöttök-e.


ami egyébként érdekes taktika, egyik lány barátomtól hallottam, az a filmezés. azt mondta, hogy ő azzal szokott csak filmezni, akivel nem bánja ha lesz más is...


szóval azt tudom mondani, próbáld ki. hívd el magadhoz filmezni, bújj hozzá közben, aztán lesz ami lesz :)

2009. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én is az önbizalmadra gyanakszom:) Belsőleg kevés vagy szerintem, nekem is hasonló tapasztalataim voltak, de ma már könnyebben megy valamivel. Ha nem volt még barátnőd akkor nagy valószínűséggel még szűz vagy, és szerintem ez zavar meg téged nagyon, menj el agydokihoz hogy megbeszéld a problémáidat vele ő nem mondja el senkinek sem! Nem vagy bolond csak félsz valamitől és ezt sugárzod ki sztem ahogy kivettem a leveledből... Ha kibékülsz a belsőddel akkor a magabiztosnak fogsz látszódni és megtaláod azt aki szeret... Röviden enyi:)


Sok sikert

2009. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%
a válasz egyszerű: balf@sz vagy...
2009. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: aki mondja! (Dedós reagálásra dedós válasz.)


Ehh ezt a kérdést amúgy akár én is feltehettem volna, szóval kérdező helyett is kösz a tippeket! :)

2009. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

szia

sztem nem vagy se béna meg semmi se, csak eddig nem volt szerencséd, sztem regizz nyugodtan párkereső oldalra, én is ott találtam meg a páromat, ő is ilyen kedves ari pasi mint amilyennek Te mondod magad, van akinek ez kell, én imádom:) és már egy éve együtt vagyunk, ott is lehet normálisat talizni, sokat kell keresgélni de sztem megéri!! persze Te döntesz csak ötlet volt:) fel a fejjel:)

2009. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és bíztató válaszokat, igyekszem minél rövidebben és érthetőbben reagálni.


Amit az első kommentáló mondd, attól falra mászok, és volt olyan leányzó, akinek állítólag túl jó voltam, hát ezzel nem tudom mit lehet kezdeni :D


A 4. kommentálónak van vmi igazsága, az önbizalom kérdésével kissé tényleg hadilábon állok, de már ebben is fejlődtem, főleg az elmúlt két évben, és annyira hiszek magamban azért sztem, h. ne ez legyen az akadály, bár ki tudja, lehet így se eléggé.


Az 5. kommentelőhöz: Egy "rendes" csaj is azt szeretné, ha "leszarják" és nem tepernek értük? Ezt mindig is nehezen értettem meg, arról lenne szó, hogy amikor fel akarja őket szedni az ember, akkor alig foglalkozzunk velük, ráérünk akkor törődni vele, ha már megszereztük?


A 6. kommentelőnek: Köszönöm szépen, valóban szűz vagyok, de ez a jelen felállás szerint jóval kevésbé zavar, mint a tény, hogy (még mindig) nincs senkim. Nálam a szex elképzelhetetlen szerelem és rendes párkapcsolat nélkül, márpedig akkor először nekem ahhoz egy barátnő kell. :) Dokira nincs szükségem, egy őszinte, megértő, ideális barátot többre tartok bármilyen dokinál, de az önbizalomnövelésre lehet rá kéne gyúrnom.


A 7. kommentre csak annyit, h. számítottam rá, h. lesz egy ilyen retardált idióta, aki érdemi választ képtelen adni, nem fogok lesüllyedni a szintedre és vitatkozni veled...


Végül az utolsó kommentre még annyit, hogy nem igazán vagyok híve ennek a módszernek, egyet kipróbáltam, és hát az lett, amire számítottam, válaszra se méltattak. Kicsit személytelennek érzem ezt az ismerkedési módot, inkább a személyes ismerkedés híve vagyok. :) Bár sokaknak ez is bejött, szóval lehet megpróbálom majd újra.


Köszi mindenkinek a válaszokat! :)

2009. nov. 9. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!