Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok? Hogy szándékos?

Figyelt kérdés

Már két hónapja nem találkoztunk, nem beszéltünk egymással most viszont lenne egy buli amiben ő valószínűleg ott lenne. Barátnőim hívtak de mégis úgy agyalok ezen, hogy az hihetetlen.. én még szeretem őt, és félek, hogy ott lesz. Egyikünk sem kőbunkó, nyilván beszélnénk, de közben nem akarok. Félek azt gondolná, miatta megyek. De így meg, ha nem megyek akkor miatta nem megyek..

Nem tart majd szánalmasnak, mintha mindenképp azt akarnám, hogy összefussunk vagy valami? De én már most annak tartom magam.


2013. okt. 2. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezen agyalsz ugyebár érdekel még, és szerintem ő nem fogja igy gondolni
2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Menj el azt cső. Lessz ami lessz.
2013. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 laci911 ***** válasza:
Ha nem volt zűr veletek akkor nyugodtan . Èn pl egy csajra rà írtam , meg kèrdeztem , hogy mièrt utàl ( egyik ismerős be moszerolt olyat mondott ami nem tuti ) kèrdezz rà , hogy mi volt a gond , hogy nem beszèltetek ?
2013. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!